Forever and Ever (2021)

 Forever and Ever (2021)

 
  • Dizi: Forever and Ever (2021) (Sonsuza Kadar)
  • Ülke: ÇİN
  • Bölüm: 30
  • Yayın günü : Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe
  • Kanal:  iQiyiTencent Video
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen; RED MOON 
 
 
 

AVvXsEgF3cKXi6CBEIDc cvV L3gQzcqEfFTTFQRbsPH5S3W0jco4qxZWVBi5vNYoDw5TZweR7ASxVoS4UZHSX VSHu BKiX3Yeuiq48bS00herKBbe3Ipgm70wDF1JFl1ZAYtvHW A1y3NZyCJt2T6FbsVEuMIIglKqbcAm4LKujxLK7Slq9bxR mVgvE Y=s320


Forever and Ever (2021) Özeti;

Bu hikaye, bir gün havaalanında geri dönen zarif kimya profesörü Zhou Sheng Chen ile karşılaşan nazik, hoş ve alçakgönüllü ancak sektörün en iyi seslendirme sanatçısı Shi Yi hakkındadır. Yavaş yavaş birbirleriyle anlaşarak karşılıklı bir anlayış geliştirirler ve hayatlarının geri kalanında birbirlerine eşlik etmeye karar verirken geleneksel işçiliği korumak ve birçok fırtınanın üstesinden gelmek için el ele verirler..
 
 

Forever And Ever’ın Oyuncuları

 • Allen Ren Jia Lun Zhou Sheng Chen olarak
 • Bai Lu Shi Yi olarak
 • Mei Xing olarak Ci Sha
 • Wang Yue Yi Hong Xiao Yu olarak
 • Jack Lok Ming Jie Zhou Wen Chuan olarak
 • Wang Rui Xin Zhou Wen Xing olarak
 • Qin Wan olarak Luo Hai Qiong
 • Feng Jia Yi Zhou Sheng Xing olarak
 • Zhou Sheng Ren / Xiao Ren rolünde Liu Ruo Gu
 • Jin Li Ting Tong Jia Ren olarak
 • Du Feng olarak Gao Xu Yang
 • Uzun Bin Amca Lin olarak
 • Wang Li Yuan – Yaşlı Madam Qin
 • Cai Gang Bay Shi olarak
 • Bayan Shi olarak Kong Lin
 • Ai Jia Ni Wang Man / Xiao Man olarak
 • Johnny Huang Jun Liang Lin Fei olarak
 • Lian Sui olarak Zhao Ya Mi

Ana karakterler

AVvXsEge1Qiaa87eeaWd15IMjq R58LoS1Kw2XdQQsG1OMg6BJh6QZJptV0sw1pK6u455IBej4VGSYl4OsQ0PKBt7gi6AUK O9zNOjmWoFtdm oiUCSwt D6fi7NY5HT4DXV1qMFIrbIdNZ4EeJrX6reyT8DSZ9 pwCcciMlcc6Qnbwh3i8NfRA9LThqTlzT=s320

 

 

 

Zhou Sheng Chen

Zhou Sheng Chen bir kimya profesörü ve araştırmacıdır. Yüksek IQ’ya sahip çok zeki bir adamdır ama aşk ve gönül işlerinde oldukça cahildir. Çekingen utangaç ve içine kapanıktır. Zhou Sheng Chen konuşmaktan çok dinlemeyi tercih eden bir kişiliktir ve bu nedenle kendini kolayca ifade edebilen  biri değildir. Aynı zamanda sakin ve metodik. Ayrıca , Zhou ailesinin en büyük oğlu ve bilinen varisidir.

Shi Yi

Shi Yi yetenekli bir seslendirme ve dublaj sanatçısıdır. Güzel ve neşeli bir kadındır. Shi Yi ayrıca bir general ve veliaht prensesi etrafında dönen eski tarihi olayların rüyalarını ve anlık flaşlarını görmektedir. Mei Lin onun menajeri ve iyi arkadaşı, Yuan Yuan ise genç kuzeni kardeşidir.

Yardımcı karakterler

 
AVvXsEiCri22yXN9R36 xmdxoXjEXnIaMT062Z RBtwE5jM3O Tkpznj2Lkx4hwDZTD2YCmvmvgH LKXQg z5o davbo9Ff0u70TlZm19aWPaH8l 5DAmxPrMZDSpwvpXl6FapeTZGL7enpHdP9EEq17 RhO3sQ0S7l lFJhhX5GK7Iy5272ANP5iAea6rVV=s320

 

 

Mei Xing

Mei Xing, Zhou Sheng Chen’in avukatı ve sadık dostudur. Zhou Sheng Cheng, ona herşeyiyle güvenmektedir  ve aile varlıklarıyla ilgili tüm ticari işlerini yürütme işini ona bırakmıştır. Mei ve Zhou aileleri eski arkadaşlardır.

Hong Xiao Yu

Xiao Yu, Shi Yi’nin ev arkadaşı ve en iyi arkadaşıdır. O bir muhabir ve Shi Yi’nin ilişki danışmanıdır.

Zhou Wen Chuan

Wen Chuan, Zhou Sheng Chen’in küçük üvey kardeşidir. O, ailenin en büyük oğlu olarak konumu sayesinde tüm ayrıcalıklara sahip olduğu için Zhou Sheng Chen’i hor görüp kıskanmaktadır.

Zhou Wen Xing

Wen Xing, Zhou Sheng Chen’in küçük üvey kız kardeşidir. Kalp rahatsızlığı olan hasta bir genç bayan. Ama o neşeli ve kibar. En büyük erkek kardeşine çok değer verir ve ayrıca onu sadece kız kardeş olarak gören Mei Xing’e karşı derin romantik hisler besler.

Qin Wan

Qin Wan, Zhou ailesinin reisi. Kocası zamanından önce vefat etti. Oğullarının evliliklerinde söz sahibi olmak isteyen nüfuzlu ve sert bir kadındır. Zhou Sheng Chen ile soğuk bir ilişkisi vardır.

Zhou Sheng Xing

Zhou Sheng Xing, Zhou Sheng Chen’in ikinci amcasıdır. Zhou Sheng Chen yurtdışında çalışırken ailenin yatırım fonlarını yönetiyordu.

Zhou Sheng Ren / Xiao Ren

Xiao Ren, Zhou Sheng Xing’in genç oğludur. O bir öğrencidir ve Zhou ailesinin boğucu ev ortamından hoşlanmaz. Xiao Ren, Zhou Sheng Chen ve Shi Yi ile takılmayı sever.

Tong Jia Ren

Jia Ren, Wen Chuan’ın karısıdır ama Zhou Sheng Chen’e karşı hisleri vardır. Ayrıca kayınvalidesi Qin Wan ile de dostane bir ilişkisi vardır.

AVvXsEgdDjpFhJ1xOLq7jcakNIO1LfdXMai2POdUG4FDBPwT4YLOjpHOhwrv791cvwQ77A18vBPngsz9ILDnm1q2A3SAH4nvgi

 

 

Du Feng

Du Feng, Shi Yi ve Xiao Yu’nun yeni komşusu. O bir memur.

Lin Amca

Lin Amca, Zhou Sheng Chen’in şoförü ve Zhou ailesinin uzak bir akrabasıdır. Zhou Sheng Chen’in büyümesini izledi ve onu bir oğlu gibi gördü.

Yaşlı Bayan Qin

Yaşlı Madam Qin, Qin Wan’ın annesidir. Bu, onun aynı zamanda Zhou Sheng Chen, Wen Chuan ve Wen Xing’in anneannesi olduğu anlamına gelir. O yaşlı ve hafıza kaybı yaşıyor.

Bay ve Bayan Shi

Onlar Shi Yi’nin ebeveynleri. Shi Yi onların tek çocuğu ve ona bayılıyorlar. Bay Shi bir ekonomi profesörüdür.

Wang Adam / Xiao Adam

Xiao Man bir terzidir ve nesillerdir terzilik yapan bir aileden gelmektedir. Zhou ailesi onların eski müşterileridir. Bu nedenle, Xiao Man ve Wen Chuan birbirlerini küçüklüklerinden beri tanırlar. 

Lin Fei ve Lian Sui

İkisi de Zhou ailesinin konutunda çalışan işçiler. Onlar da Zhou ailesinin uzak akrabalarıdır. Lin Fei aynı zamanda Lin Amca’nın yeğenidir.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm29. Bölüm
YORUMLAR

 1. Gül dedi ki:

  Ben bu diziye başladım ve anlamsız gelen diyaloglardan sıkıldığım için bıraktım çünkü one and only’yi izlememiştim. Uçup kaçıp yükselere neden sıçradıklarına anlam veremediğim için Tarihi, kostümlü dramalar hiç ilgi alanıma girmiyordu ama birgün Till the end of the world dizisini seyredip bu türün hastası oluverdim, şimdi bu diziye de yeniden başlıyorum. Emeğinize sağlık, çok güzel açıklamalarla harika çeviriler yapıyorsunuz, teşekkürler.

 2. Verâ dedi ki:

  Bilen biri lütfen acil cevap verebilir mi? Bu dizi ‘One and only’ dizisinin devamı mı? Ona göre başlayacağım..Acil cevap lütfen…

  1. Fkenan79 dedi ki:

   evet bu dızının onun devamı biri geçmiş zamanda diğeri bu zamanda geçiyor

   1. Verâ dedi ki:

    Cevap için teşekkürler ????

 3. İrem dedi ki:

  Nereye yazıcağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyım dedım. (Admin tarafından düzenmiştir) dizisini çevirebilr misiniz acaba ?

  1. Zeytinlibalon dedi ki:

   İsteğiniz listemize eklenmiştir. Eğer başka dizi istekleriniz olursa ana sayfada yukarıda bulunan iletişim bölümünden bize gönderebilirsiniz.

 4. YASEMIN dedi ki:

  SÜPERRRR…DIZIM GELMIŞ ..UMARIM INDIRMEDE YAPABILIRIZ …SAYGILAR..