Forever Love 12.Bölüm

Forever Love 12.Bölüm

  • Dizi Adı: Forever Love, Sonsuz Aşk
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 30
  • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
  • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölüm geldikçe çevrilip verilecektir.
  • Çevirmen: FKeNaN & MadBeaN
  • Süre: 15 dk.
  • Oyuncular: Dai Gao Zheng, Chen Fang Tong, Hou Dong
DİZİ ANA SAYFA

Forever Love (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Forever Love Konusu:

Lin Zi Tong, Lin grubunun güzel, neşeli, akıllı ve açık sözlü zengin genç mirasçısıdır. Sadık erkek arkadaşı Chi Shan da dahil olmak üzere her şeye sahiptir.

Ancak ailesinde yaşanan trajik olaylardan sonra, bu masum genç kadın sadece bu zorluklarla değil aynı zamanda erkek arkadaşı Chi Shan’ın ve sözde en iyi arkadaşı olan düzenbaz ikiyüzlü, Lin Zi Tong’a kız kardeşi gibi davranan ama aslında onu kıskanan ve ondan her şeyini çalmak isteyen Xia Yu Wei’nin ihanetiyle de yüzleşmek için daha da güçlenmesi gerekmektedir.

Qin Mo Yao yaptığı her şeyde başarılı olan parlak bir tıp öğrencisidir. Yakışıklı, keskin hatları olan, soğuk ve gizemli görünüyor ve Lin Zi Tong’u korumak ve ona perde arkasından yardım etmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK,MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Sibel Aksoy dedi ki:

  Kiz banyodan düsdügünde dedim birde gözleri aciliyormus çünkü düsdügünde kafasini vurup kör oldu ve tekrar düsdü hatda ayni yerde degil ana ayni sekilde düsdü kafasini carpdi bu yüzden dedim birde aciliyormus tada aynisi oldu ve sonunda nisanlisi ve arkadasinin gercek yüzünü gördü tam zamaninda düsüp gözleri acildi
  Kiz iyiki kör gibi davrandi gördügünü göstermedi ben dedim o anda kör numaraya devam et diye kizda sanki beni duymus gibi oldu ????