Forever Love 21.Bölüm

Forever Love 21.Bölüm

   • Dizi Adı: Forever Love, Sonsuz Aşk
   • Ülke: Çin
   • Bölüm Sayısı: 30
   • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
   • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölüm geldikçe çevrilip verilecektir.
   • Çevirmen: FKeNaN & MadBeaN
   • Süre: 15 dk.
   • Oyuncular: Dai Gao Zheng, Chen Fang Tong, Hou Dong
  DİZİ ANA SAYFA

  Forever Love (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

  Forever Love Konusu:

  Lin Zi Tong, Lin grubunun güzel, neşeli, akıllı ve açık sözlü zengin genç mirasçısıdır. Sadık erkek arkadaşı Chi Shan da dahil olmak üzere her şeye sahiptir.

  Ancak ailesinde yaşanan trajik olaylardan sonra, bu masum genç kadın sadece bu zorluklarla değil aynı zamanda erkek arkadaşı Chi Shan’ın ve sözde en iyi arkadaşı olan düzenbaz ikiyüzlü, Lin Zi Tong’a kız kardeşi gibi davranan ama aslında onu kıskanan ve ondan her şeyini çalmak isteyen Xia Yu Wei’nin ihanetiyle de yüzleşmek için daha da güçlenmesi gerekmektedir.

  Qin Mo Yao yaptığı her şeyde başarılı olan parlak bir tıp öğrencisidir. Yakışıklı, keskin hatları olan, soğuk ve gizemli görünüyor ve Lin Zi Tong’u korumak ve ona perde arkasından yardım etmek için her şeyi yapmaya

  hazırdır.

 DİZİNİN RESMİ YAYIN KANALI TARAFINDAN YAYINLANAN

 • YAYIN TAKVİMİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

 • DİZİ 04.09.2023 İTİBARİYLE HERGÜN 1 BÖLÜM YAYINLANACAKTIR.WhatsApp Gorsel 2023 09 04 saat 12.56.56 1

  ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK,MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

  Önceki Bölüm

  Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Kore.editlerimm dedi ki:

  Ay valimin ağzını yüzünü dağıtmışlar beyaz gömleği bembeyaz persil ile yıkanmış gibi duruyor üstünde iki damla kan hahahahah. O haline de bakmadı sevdiği kızı kurtarmaya geldi. Bu bölümü biraz saçma buldum da neyse valimin hatrı büyük.

  1. Fkenan79 dedi ki:

   En azından gömlek yırtılsaydı demı ama belkim o beyaz atlet gorunurdu ucundan azıcıkta olsa….. Bide görürdük mesud beyaz atletti

   1. Kore.editlerimm dedi ki:

    Evet abla :))))) gömleği yırtılasıca valimiz pardon koruma bey :)))))

 2. Asideni dedi ki:

  sabah sabah neden hemen izlediysem artık. simdi gel de yarini bekle. neyse bu bölüm su iki uyuzun yüzünü görmedik ya, buna da sükür. cevri icin tesekürler.