Fortune Writer 21-22.Bölüm

Fortune Writer 21-22.Bölüm

  • Dizi Adı:Fortune Writer
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Çevirmen: Gökyüzü Bisikleti
  • Süre: 15 dk.
  • Tür:Tarihi , Romantik , Fantastik
  • Oyuncular: Daisy Li, Ye Sheng Jia, Zhao Mu Yan, Liu Shang Lin
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 05 10 12 38 13

Fortune Writer Konusu:

Başbakanın meşru kızı Su Yunqi, tesadüfen Kader Kitabı’nın yardımcı karakteri olduğunu ve kaderinin bu kitapta yazıldığını keşfeder. Böylesine adaletsiz bir kaderle karşı karşıya kalan Su Yunqi isyan etmeyi seçer. Kadere meydan okumak, gerçek benliğini aramak ve içten sevgiyi toplamak için Kader Kitabı’nı kullanmaya niyet eder!

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Yellows dedi ki:

  Dizi muhteşem ilerliyor. Su loulo ya gıcık oluyorum aşırı sinsi ve kendini hep iyi gösteriyor. Bu bölümü de böyle beklemiyordum çok şaşırdım. Lu hui bence Su Yunqi yi hatırlayacak. Yarın final yayınlanacak inşallah tatmın edici bir bölüm olur en heyecanlı yerinde bitti.