Gank Your Heart 29.Bölüm

Gank Your Heart 29.Bölüm

  • Dizi Adı: Gank Your Heart, Kalbini ele geçiriyorum
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 35
  • Süre: 40 dk.
  • Çevirmen: SpringDay
  • Oyuncular: Wang Yi Bo, Wang Zi Xuan, Jerry Yan

Gank Your Heart Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Gank Your Heart Konusu:

İlk karşılaşmaları bir felaket gibiydi ama aşkları da bir o kadar tatlı. Hepiniz bir e-spor oyuncusu ile bir Tsundere canlı yayıncısı arasındaki aşk hikayesine şahid olun.

Ji Xiang Kong, şöhrete, yakışıklılığa ve fangirllerin büyük ilgisine sahiptir. Qiu Ying, uluslararası bir yarışma sırasında onunla tanışır ve Ji Xiang Kong’un e-spor dünyasındaki itibarının garip bir şekilde lekelendiği gerçeğinden habersiz olarak kendi popülaritesini artırma şansını yakalar.

Gank Your Heart Türkçe Altyazılı izle

Dernek ona yardım etmek yerine onu daha da çok incitir. Qiu Ying aradığını bulduğunda, bu deneyim kılık değiştirmiş bir nimete dönüşür. Şans eseri, Ji Xiang Kong’un aslında yanlış anlaşılmış bir dahi olduğunu keşfeder.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.