Girlfriend (2020)

Girlfriend (2020)

 • Drama Adı; Girlfriend  (2020)
 • Ülke: Çin
 • Tür: Romantik
 • Bölüm; 36
 • Yayın Tarihi ; Perşembe, Pazar
 • Süre: 30 dak.
 • ÇEVİRMEN ; Nurcan KAYA, Semire Özmen

Girlfriend Konusu:

Wen Xiao Nuan Huangmei Opera Topluluğu’nu kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve Zengin CEO’ya aşk oyunu oynamaya karar verir. Ama bu Aşk öyle oyun veya rol dinlemiyor malum sizi yakaladığı zaman biranda dengenizi şaşırabiliyorsunuz, hiç beklenmedik anda sizi savunmasız bir şekilde yakalıyor.

Wen Xiao Nuan küçük bir kasaba da ufak tefek rollerde oynayarak geçimini sağlamaktadır. Bir gün beklenmedik bir teklifle karşılaşır ve bu teklif bütün hayatını değiştirecektir. Yakışıklı bay buz Eğlence Şirketin CEO’ su Ye Fei Mo’ nun kız arkadaşıymış gibi davranması gerekir ve bunda en büyük destek Fei Mo nun anne sin den gelecek.

Bundan sonra bizim genç kızı ve yakışıklı bay buzu neler bekliyor sizce? Bu sahte oyun gerçeğe mi dönüşecek yoksa her şey açığa mı çıkacak? Gelin hep birlikte bu tatlı mı tatlı romantik aşk dolu diziyi hep birlikte izleyelim ve onların bu aşk dolu ve çabalarına bir kez daha tanık olmaya ne dersiniz?

Girlfriend izle, Bütün Bölümleri

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Ye Fei Mo :

Anning Culture adlı bir eğlence şirketinin başkanıdır. Çok yakışıklı olduğu kadar da soğuk ve duygusuzun biridir.

Eski kız arkadaşı Han Hui ve ayrıldığından beri hiç bir randevuyla ve kızlarla ilgilenmiyor sadece işine odaklı bay buz diyebiliriz.

bu duygusuz beyfendimiz yani FeiMo kısacası yüzünü hatırlamadığı sadece sırtında kelebek dövmesi olduğu Han Hui’nin kişinin onu kurtardığını zannediyor.

Wen Xiao Nuan:

Xiao Huang, filmlerde ve diğer yapımlarda sadece çok küçük rolleri olan ve ismi çok duyulmayan kendi çapında bir oyuncudur.

kendisi daha çok Han Hui’nin gençlik haline benzetilen sıcak kanlı, tatlı ve yardımsever biri olarak bilinir. Xiao Nuan’ın geç ebeveynlerinin opera grubunu yöneten bir erkek kardeşi Wen Kai vardır bu dizide Xiao nun istikrarlı kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan deli dolu bir kızı izleyeceksiniz.

Gu Yun Zhou :

Gu Yun Zhou zengin bir aileden geliyor. Fei Mo’nun en yakın sadık dostudur ve aynı zamanda Anning kültürünün Başkan Yardımcısı.O çok neşeli hayat dolu biri diyebiliriz, Xiao Nuan nın en yakın kız arkadaşı Jia Yi’ye ilk görüşte aşık olur ve olanlar olur resmen bol bol poncik hallerini izyeceksiniz diyebiliriz kız için yapmadığı şapsikler kalmıyor ah aşk sen neye kadirsin…

Wang Jia Yi :

Jia Yi, Xiao Nuan’ın en yakın ve samimi arkadaşı birlikte aynı daireyi yaşıyorlar. Jia Yi de bir zamanlar çok sevilen popüler bir oyuncuydu.Ta ki onu yarı yolda bırakan zengin kendinde başka kimseyi düşünmeyen adamı terk edene kadar.Bu nedenle, hayatına geçmişindeki o kötü tecrübeleriyle birlikte en baştan başlaması gerekiyor.

楼下女友请签收》杀青曝剧照立体人设抢先“剧透”|楼下女友请签收|剧照|剧中_新浪新闻

Han Hui :

Han Hui, ABD’den kendi ülkesine dönen başarılı bir uluslararası film yıldızı kendisinden bahsedecek olursak güzel ama Tabiki Wen Xiao Nuan kadar olamasa da kendisi kibirli ve soğuk biri Fei Mo’nun eski kız arkadaşı ve hala ona karşı çok güçlü şeyler hissediyor ve bu hissediği şeyler yüzünden Fei Mo’yu geri almak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek ve çirkin oyunlara başvuracak.

Jiang Fang:

Jiang Fang, Xiao Nuan’ın erkek arkadaşı ve birlikte büyüdüler. aslında sempatik çoçuk ama beni deli etti dizi boyunca sırf kariyerini ilerletmek için Nuan ı şirket sahibinin kızı Jiang Ling aldattı.Jiang Fang, başarıya ulaşmak için iddialı ve sabırsızın tekidir illa herşey hemen olsun tarzında bir tip eğer böyle yaparsa Xiaohuan’a daha güvenli bir gelecek sağlayacağını düşünüyor kendince.

Jiang Ling Er olan ilişkisi nedeniyle, Jiang Fang, bir film ve eğlence şirketi olan Yaohua’da Yapım Direktörü olarak görev yapıyor.

Jiang Ling Er:

Ling Er bir aktris ve aynı zamanda Yaohua Ceosu nun küçük kız kardeşi. Şımarık kendini beğenmiş ve istediğini elde etmeye eğilimli bir kız. Jiang Fang onun erkek arkadaşı olmasına rağmen, o her daim Xiao Huan karşı duyduğu kıskançlıklar yüzünden ona zorbalık etmekten geri durmayacaktır.

GİRLFRİEND-2020/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE — Asya Mekanı - Asya Dizileri

 

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm25.Bölüm26.Bölüm27.Bölüm28.Bölüm29.Bölüm30.Bölüm31.Bölüm32.Bölüm33.Bölüm34.Bölüm35.Bölüm36.Bölüm Final
YORUMLAR

 1. Arzu Özdemir dedi ki:

  bu diziyi başka Siteden izlemiştim dizi çok güzel çok beğendim DİZİNİN kesinlikle ikinci sezonu OLMALI şimdi bu diziyi tekrar izliyecem

 2. Asya Sağır dedi ki:

  Diziyi yeni bitirdim ve düşüncemi söylemeye geldim😅Diziyi çookkk beğendim ama çevirmen yorumlarını diziden daha çok beğendim😅😍😍Bu sitenin ennn sevdiğim özelliği çevirmen yorumları eklemeleri. Çoookkk teşekkür ederim. Diziyi biriyle (2 kişiyle😅) beraber izliyor gibi hissettim. Çeviri için ayrıca teşekkürleeerrr💝💖💞