Girlfriend 9.Bölüm

Girlfriend 9.Bölüm

Girlfriend 9.Bölüm

  • Drama Adı; Girlfriend (2020)
  • Ülke: Çin
  • Tür: Romantik
  • Bölüm; 36
  • Yayın Tarihi ; Perşembe, Pazar
  • Süre: 30 dak.
  • ÇEVİRMEN ; Nurcan KAYA, Semire Özmen

Girlfriend 9.Bölüm izlemek için linkler aşağıdadır.

Wen Xiao Nuan Huangmei Opera Topluluğu’nu kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve Zengin CEO’ya aşk oyunu oynamaya karar verir. Ama bu Aşk öyle oyun veya rol dinlemiyor malum sizi yakaladığı zaman biranda dengenizi şaşırabiliyorsunuz, hiç beklenmedik anda sizi savunmasız bir şekilde yakalıyor.

Wen Xiao Nuan küçük bir kasaba da ufak tefek rollerde oynayarak geçimini sağlamaktadır. Bir gün beklenmedik bir teklifle karşılaşır ve bu teklif bütün hayatını değiştirecektir. Yakışıklı bay buz Eğlence Şirketin CEO’ su Ye Fei Mo’ nun kız arkadaşıymış gibi davranması gerekir ve bunda en büyük destek Fei Mo’nun anne sin den gelecek.

Bundan sonra bizim genç kızı ve yakışıklı bay buzu neler bekliyor sizce? Bu sahte oyun gerçeğe mi dönüşecek yoksa her şey açığa mı çıkacak? Gelin hep birlikte bu tatlı mı tatlı romantik aşk dolu diziyi hep birlikte izleyelim ve onların bu aşk dolu ve çabalarına bir kez daha tanık olmaya ne dersiniz?


⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK,MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

  1. Gezenti dedi ki:

    Allah bilir bu kız kesin onun gençliğini falan oynamıştır da o yüzden omzunda o dövme vardır. Yoksa bu kadar gözümüze soka soka “gençliğine ne kadar çok benziyor” lafları geçmezdi

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın