Falling Into Your Smile – Gülüşüne Aşık Oldum (2021)

Falling Into Your Smile – Gülüşüne Aşık Oldum (2021)

 • Dizi Adı: Falling Into Your Smile / Gülüşüne Aşık Oldum
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 31
 • Yayın Tarihi: Haziran 23, 2021 – Temmuz 15, 2021
 • Süre: 45 dk.
 • Oyuncular: Xu Kai,Cheng Xiao, Yiran Zhou

 

Falling Into Your Smile- Gülüşüne Aşık Oldum Konusu:

E-sporun aşırı rekabetçi dünyasında, üyelerinin tamam erkeklerden oluşan ZGDX takımı yenilmez bir takımdır. Kadın hayranlardan oluşan fan ordusu nereye giderlerse gitsinler, takımı her zaman takip ediyordur. Ancak takımın yıldız oyuncularından olan uzun boylu, yakışıklı ve herkesin gözdesi takım kaptanı Lu Si Cheng bir el yaralanması geçirdiği için yerine bir yedek seçmek zorunda kalır. E-spor oynamada üstün yeteneklere sahip Tong Yao, yeteneklerini geliştirmeye takıntılı, daha yolun başında olmasına rağmen ümit vâd eden amatör bir e-spor oyuncusudur. Olağanüstü yeteneklere sahiptir ancak erkek egemen profesyonel oyun dünyasında aşk onun için söz konusu bile değildir, eski erkek arkadaşı da bir oyuncu olmasına rağmen.

ZGDX takım yöneticisi Tong Yao’nun becerilerini öğrendiğinde, onu sahnenin ilk kadın oyuncusu olarak işe alarak büyük bir reklam yapmayı düşünerek onunla iletişime geçer. Lu Sicheng başta Tong Yao’yu küçümser ama sonunda onu bir yedek olarak takıma kabul eder. Aynı zamanda Tong Yao profesyonel olma hayalleriyle dalga geçen kendini beğenmiş erkek arkadaşından da ayrılır.

Daha önce hiç kız oyuncu olamamış bir takım olan ZGDX’in Tong Yao’yu takıma almış olması hayranlar arasında kutuplaşmaya neden olur. Lu Si Cheng ilk başta küçümsediği Tong Yao’yu tanıdıkça ön yargılarını yenip onunla bir bağ kurabilecek mi? Hayranlar arasındaki bu kutuplaşma Tong Yao’nun profesyonel e-spor oyuncusu olma hayalini nasıl etkileyecek?

 

İZLEME LİNKİ

YORUMLAR

 1. serap dedi ki:

  ıyı aksamlar ızleme lınklerını duzenleyebılırmısınız farklı bır sayfa acılıyor sımdıden tesekkur ederım

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Diziyi bölüm bölüm yayınlayamıyoruz TELİF yüzünden bu yüzden izleme linki olan MAİL RU dosyasının direk linki paylaşılmıştır sayfayı aşağı doğru indirirseniz butun bölümler mevcuttur.

   1. serap dedi ki:

    anladım tesekkur ederım