Gyeongseong Creature 9.Bölüm

Gyeongseong Creature 9.Bölüm

  • Dizi Adı:Gyeongseong Creature
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 10
  • Tür: Aksiyon, Gerilim, Tarihi, Bilim-Kurgu
  • Süre: 1 saat 10 dk
  • Oyuncular: Park Seo Joon, Han So Hee, Kim Su Hyun, Kim Hae Sook, Jo Han Chul, Wi Ha Joon
  • DİZİ ANA SAYFA

Gyeongseong Creature izle Kore dizisi | Asyalog.com

Gyeongseong Creature Konusu:

Jang Tae Sang, Gyeongseong’daki Bukchon çevresindeki en çekici adam olarak bilinen zengin bir adamdır. Ayrıca bölgede güvenilir bir bilgi kaynağı olarak görülür. Durumlara hızlı tepki verme yeteneği, keskin bir içgörü ve girişkenlik gibi yetenekleri onu şu anki konumuna getirmiştir. Çok geçmeden Yoon Chae Ok ile bir ilişki yaşamaya başlar ve bu da bir insan olarak önceliklerini yeniden değerlendirmesine yol açar.

Yoon Chae Ok bir todugun – kayıp insanları bulan kişi – olarak ün kazanmıştır. Küçük bir çocukken babasıyla birlikte Çin’de Mançurya ve Şangay arasında seyahat etmiştir. Hayatı hiç kolay geçmemiştir ve o dönemde nasıl hayatta kalacağını öğrenmiştir. Silah kullanma, bıçak kullanma ve makine kullanma becerileri kazanmıştır. Annesi 10 yıl önce kaybolan Yoon Chae Ok, annesini bulmak için Gyeongseong’a gelir. Orada Jang Tae Sang ile tanışır. Bir dizi gizemli kayıp vakasını takip ederler ve korkunç bir gerçekle karşılaşırlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.