Happiness 1.Bölüm

Happiness Happiness 1.Bölüm

  • Dizi Adı: Happiness
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 12
  • Tür: Aksiyon, Gerilim, Romantik , Dram, Bilim Kurgu
  • Süre: 1 saat 5 dk.
  • Oyuncular: Park Hyung Sik, Han Hyo Joo, Jo Woo Jin,
DİZİ ANA SAYFA

Happiness izle Kore dizisi | Asyalog.com

Happiness Konusu:

Yoon Sae Bom, hızlı zekâsı ve refleksleri olan bir ajandır. Devlet memurlarına ayrılmış gözde bir apartman kompleksinde kalmak istiyordur ancak orada kalabilmesi için bir şart vardır, evli olması gerekiyordur. Lise arkadaşı Jung Yi Hyun ile yeni evlenmiş gibi yaparak, bu lüks komplekse taşınma fırsatı kazanır. Yi Hyun, nereden geldiği bilinmeyen gizemli bir hastalığın yayılması üzerine, onu araştırması için görevlendirilen bir dedektiftir. Hastalığın yayılmasını kontrol altına alan takımın başındaki Han Tae Seok, kompleksin şehrin geri kalanından izole edilmesini emredince lüks sitede yaşayan tüm sakinlerle birlikte apartmanlarında mahsur kalırlar.

Bu karantina emri ve hastalık, apartman sakinlerinin en iyi ve en kötü yanlarını ortaya çıkararak sosyal bir kast sistemini ortaya çıkarır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.