Hello, I’m At Your Service 14.Bölüm

Hello, I’m At Your Service 14.Bölüm

    • Dizi Adı: Hello, I’m At Your Service
    • Ülke: Çin
    • Bölüm Sayısı: 24
    • Tür: Romantik
    • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölüm geldikçe çevrilip verilecektir.
    • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
    • Süre: 45 dk.
    • Oyuncular: Xu Lu, Wei Zhe Ming
   DİZİ ANA SAYFA

   Hello I'm at Your Service Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

   Hello, I’m At Your Service Konusu:

   Üst düzey bir müşteri hizmetleri temsilcisi olan Dong Dong’en’in, bir müşteri temsilcisi olan Lou Yuan’ın kalbini, zekâ ve cesaret savaşında kendi cazibesiyle nasıl ele geçirdiğinin hikayesi. Üst düzey müşteri hizmetleri temsilcisi Dong Dong’en ve müşteri temsilcisi Lou Yuan arasındaki bir yanlış anlaşılma nedeniyle, sıradan işyeri hayatı bir kasırgaya dönüşür. İlk başta yıldızları pek barışmaz. Dong Dong En müşteri ofisinde işe başladıktan sonra, sadece üst düzey profesyonelliğini sergilemekle kalmaz, müşteriyle olan zekâ ve cesaret savaşında kendi cazibesini de kullanarak Lou Yuan’ın kalbini de ele geçirir.

   ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

   Önceki Bölüm

   Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. hazan dedi ki:

  Ay bu adam , köyde nezaman vuruldu, anam bunlar nezaman sevgili oldu.
  Ben nerde neyi kaçırdım, dönüp 13. bölümü tekrar tekrar izledim, yok anam biyeri kaçırmamışım…

  1. elif dedi ki:

   adam daha önceki bölümlerde onu sevdiğini anlamıştım, sonra partide de kız sarhoştu, arabada adamı öpünce, bay lou ilişkilerini gerçek sanmıştı. Sonrada itiraf etti sevdiğini, kız da seviyordu ama belli etmek istemiyordu. kendine uygun olmazmış filan.. şimdi de tam ortaya çıktı her şey sonunda 🙂