Hidden Love 11.Bölüm

Hidden Love 11.Bölüm

 • Dizi Adı: Hidden Love, Gizli Aşk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 25
 • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, ÇEVİRİSİ GELDİKÇE YAYINLANACAKTIR
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi 
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Oyuncular: Zhao Lusi, Chen Zhe Yuan, Victor Ma

Hidden Love Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Hidden Love Konusu:

Lise yıllarında, öğretmenlerinin veli toplantısı yapmak istemesi sebebiyle başı dertte olan Sang Zhi, bu veli toplantısına abisinin gelmeyi reddetmesi üzerine, yıllardır evlerine abisiyle oyun oynamaya gelen Duan Jia Xu’ya velisi olarak toplantıya katılması için yalvarır. Böylece, Sang Zhi’nin yıllardır hoşlandığı, abisinin arkadaşı Duan Jia Xu ile olan samimiyetlerinin ilk adımı atılmış olur.

Sang Zhi daha lisedeyken, Duan Jia Xu üniversite mezun senesindedir. Aralarındaki uzak mesafe yüzünden ilişkilerinde bir kopma yaşanır. Sang Zhi üniversite için Duan Jia Xu’nun yaşadığı şehire gidince yeniden bir araya gelirler. Duan Jia Xu, hala o küçük kız olarak gördüğü Sang Zhi’nin artık olgun bir kadın olarak kendisine olan desteği ve günden güne birlikte vakit geçirmeleri sonucu ona aşık olur. Saf ve gizli bir aşk, sonunda güzel bir romantizm çiçeğine dönüşür.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. ala_nur dedi ki:

  Şu alacaklı olduğunu iddia eden kız çok fazla sinirimi bozdu. Bunu ağlana yapmaya hakkı yok. Sanki o öldürmüş gibi davranıyor. Kendin mutlu mesut yaşa ve sonra başkasının hayatını mahvetmeye çalış. Hiç kusura bakma da çocuk sana bakmaya mecbur bile değilken yaptı bunu bunca zaman. Bir git artık o yüzden. Ve Sang Zhi, ohh o suyu atmakla iyi yaptı. Birde tokat yemeliydi suratına belki aklı başına gelirdi. Ama arlanmıyor maalesef.

 2. Damla dedi ki:

  Çeviriler için teşekkürler diziye bayıldım. Emeklerinize sağlık. Bölümler hangi saat aralığında geliyor ve hergün mü çeviri yapıyorsunuz?

  1. MadBean dedi ki:

   Merhaba, dizinin ülkesinde yayınlandığı hergün bizde aynı gün içinde çevirisini yapıp veriyoruz. Bir aksilik olmadığı müddetçe genelde 3 ila 4 arasında yeni bölüm geliyor

 3. Damla dedi ki:

  Çeviriler için teşekkürler diziye bayıldım. Emeklerinize sağlık. Bölümler hangi saat aralığında geliyor ve hergün mü çeviri yapıyorsunuz?