Hidden Love 12.Bölüm

Hidden Love 12.Bölüm

 • Dizi Adı: Hidden Love, Gizli Aşk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 25
 • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, ÇEVİRİSİ GELDİKÇE YAYINLANACAKTIR
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi 
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Oyuncular: Zhao Lusi, Chen Zhe Yuan, Victor Ma

Hidden Love Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Hidden Love Konusu:

Lise yıllarında, öğretmenlerinin veli toplantısı yapmak istemesi sebebiyle başı dertte olan Sang Zhi, bu veli toplantısına abisinin gelmeyi reddetmesi üzerine, yıllardır evlerine abisiyle oyun oynamaya gelen Duan Jia Xu’ya velisi olarak toplantıya katılması için yalvarır. Böylece, Sang Zhi’nin yıllardır hoşlandığı, abisinin arkadaşı Duan Jia Xu ile olan samimiyetlerinin ilk adımı atılmış olur.

Sang Zhi daha lisedeyken, Duan Jia Xu üniversite mezun senesindedir. Aralarındaki uzak mesafe yüzünden ilişkilerinde bir kopma yaşanır. Sang Zhi üniversite için Duan Jia Xu’nun yaşadığı şehire gidince yeniden bir araya gelirler. Duan Jia Xu, hala o küçük kız olarak gördüğü Sang Zhi’nin artık olgun bir kadın olarak kendisine olan desteği ve günden güne birlikte vakit geçirmeleri sonucu ona aşık olur. Saf ve gizli bir aşk, sonunda güzel bir romantizm çiçeğine dönüşür.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. hazan dedi ki:

  ya bunlarda beraber olmak için illa
  aynı yaşta mı olmak lazım bu bir tür
  kuralmı ,4 yaş gayet uygun.
  bide 25 yaşa yaşlı diyolar neyin kafasındalar anlamadım valla…

 2. ala_nur dedi ki:

  Dizi çok tatlı ilerliyor. Kız sen bir daha içme gerçekten. Oğlan senin yüzünden bende de yok demek zorunda kaldı ya. Birde üstüne çocuğu teselli ediyorsun, sanki ihtiyacı varmış gibi jsjsjsj ve o son yeter artık ha, sende seviyorsun işte. Ne zaman söyleyeceksiniz acaba?

 3. Safiye dedi ki:

  Dizi hergün yayinlaniyormu acaba. Ceviri icin cok teşekkürler emeginize sağlık

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Evet hergun gelıyor blm bır aksılık olmadıkca kendı ülkesinden yayınlandıktan kısa bır sure sonra buradan ızleyebılırsınız

 4. gdlover dedi ki:

  Zorla hamburgeri yedi 🙂

 5. EDA dedi ki:

  mükemmel bir bölümdü

 6. Kore.editlerimm dedi ki:

  Kıskanç pislik yaaaa yiyeceğim ne tatlı :)))))