Hidden Love (2023)

Hidden Love (2023)

 • Dizi Adı: Hidden Love, Gizli Aşk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 25
 • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, ÇEVİRİSİ GELDİKÇE YAYINLANACAKTIR
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi 
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Oyuncular: Zhao Lusi, Chen Zhe Yuan, Victor Ma

Hidden Love Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Hidden Love Konusu:

Lise yıllarında, öğretmenlerinin veli toplantısı yapmak istemesi sebebiyle başı dertte olan Sang Zhi, bu veli toplantısına abisinin gelmeyi reddetmesi üzerine, yıllardır evlerine abisiyle oyun oynamaya gelen Duan Jia Xu’ya velisi olarak toplantıya katılması için yalvarır. Böylece, Sang Zhi’nin yıllardır hoşlandığı, abisinin arkadaşı Duan Jia Xu ile olan samimiyetlerinin ilk adımı atılmış olur.

Sang Zhi daha lisedeyken, Duan Jia Xu üniversite mezun senesindedir. Aralarındaki uzak mesafe yüzünden ilişkilerinde bir kopma yaşanır. Sang Zhi üniversite için Duan Jia Xu’nun yaşadığı şehire gidince yeniden bir araya gelirler. Duan Jia Xu, hala o küçük kız olarak gördüğü Sang Zhi’nin artık olgun bir kadın olarak kendisine olan desteği ve günden güne birlikte vakit geçirmeleri sonucu ona aşık olur. Saf ve gizli bir aşk, sonunda güzel bir romantizm çiçeğine dönüşür.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm Final
YORUMLAR

 1. cress dedi ki:

  Öncelikle çeviride emeği geçen herkese ve Asyalog ailesine sonsuz teşekkürler, sayelerinde böyle güzel dizilere güzel çeviri kalitesi ile erişebiliyoruz^^
  Dizimize gelecek olursak da baştan sona kadar içimizi ısıtan güzel bir diziydi, oyunculukları da başarılı buldum. Ama keşke yan karakterlerin de hikayesi biraz işlenseydi dedim açıkçası. Mesela Sang Yan’ı dizide daha çok görmek isterdim veya Sang Zhi’nın oda arkadaşı kız ile hoşlandığı basketbolcu çocuğun sonu ne oldu merak ettim.
  Ama yine de her şeye rağmen izlenilesi, hoş bir diziydi; bu türden kimi diziler gibi her sahnesi ayrı çiğ kalmış bir yanı yoktu asla.
  Eğer gençlik romantik komedi türünde bir dizi arıyorsanız, bu kesinlikle doğru seçenek olacaktır 🙂

 2. mulan dedi ki:

  25.bölümün yazıları geriden geliyor. çeviri için teşekkürler.

 3. xee dedi ki:

  izlemeliyim ikili çok tatlı ….. gördüğüm kliplerden uyum güzel …… hadi izleyelim….. tamda sevimli aşk hikayesi izleme modunda iken …….