Hidden Love Dizisinin İlk Fragmanı yayınlandı.

20.12.2022
915
Hidden Love Dizisinin İlk Fragmanı yayınlandı.

Hidden love dizisi hakkındaki tepkileri

                                                          ölçmek için fragmanı yayınlandı

Görünüşe göre Rosy Zhao Lusi’nin (趙露思) dokunduğu her şey altına dönüşüyor! Lusi’nin Chen Zheyuan’la (陳哲遠) başrol oynadığı yeni dizisi Hidden Love <偷偷藏不住> birden çok popüler romantik dizide rol aldı ve çekimler bu yaz başladığından beri trend oldu. Sosyal medyadaki hareketliliğini sürdüren yeni yayınlanan fragmanlar kısa sürede 2,5 milyondan fazla görüntülendi.

Popüler bir romandan uyarlanan Hidden Love , iki çocukluk arkadaşının erken yetişkinlik dönemindeki hikayesini konu alıyor. Zhao Lusi’nin karakteri, lisede arkadaşının ağabeyine gizlice aşık olur, ancak üniversitede onunla tekrar karşılaşır. Yıllarca duygularını saklamış olsa da eski kıvılcımlar yeniden alevlenmeye başlıyor.

İki fragmanda, Zhao Lusi’nin tatlı sesi, Chen Zheyuan’ın karakterine uzun süredir aşık olduğunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Kampüs draması, mükemmel oyuncu kadrosu ve neşeli havasıyla övgü topladı.

Zhao Lusi karavanlarda okul üniformasını giymese de topuz yaptığı saçları ve çocuksu yüz hatlarıyla yine de gençliğin özünü bünyesinde barındırıyordu. Chen Zheyuan ise karavanda düz beyaz bir tişört ve kot pantolon giyerek parlak ve nazik doğasını sergiledi. Fragmanlar sadece 19 saniye uzunluğunda olmasına rağmen, hayranlar harika kimyaları için çok mutlular ve diziden beklentilerini dile getirdiler.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın