Intense Love (2020)

Intense Love (2020)

 • Dizi adı: Intense Love
 • Ülke: China
 • Bölüm: 24
 • Süre: 45 dakka.
 • Çevirmen : lazyAries

Aileleri tarafından ayarlanan evliliklerini kabul etmeyen, ama aşık olmalarının kaderilerinde olduğunun farkında bile olmayan, dahi bir doktor ve güzel bir oyuncu.

Aktris Su Jin Bei, göklere meydan okuyacak güzellikte bir kadındır. Yükselen popülaritesi sayesinde, bütün dikkatler üzerindedir. Ama, şöhretin karanlık yüzü, tartışmalarıda beraberinde getirecektir. Birileriyle flört etme konusunda çok iyi olmasına rağmen, ilişkilerinde hiçbir zaman bir sonraki aşamaya geçememiş, hep yalnız kalmıştır.

Zhou Shi Yun zeki, yakışıklı ve zengin bir doktordur. Kontrolün elinde olmasını seven, ama herşeyi de umursamayan, mükemmeliyetçi bir karaktere sahiptir. Kadınlar etrafında pervane olsalar bile, gözünü dahi kırpmaz. Kadınına aşık olan kontrolcü Ceo ve aşkta daha girişken olan güzel aktris.

Yoğun Aşk Posteri

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Su Jin Bei

Jin Bei popüler ve çok güzel bir oyuncu. Popülerliğine rağmen çok arkadaş canlısı ve kibar. Ailesi ona düşkündür, ancak aşk hayatına gelince bunun için fazlasıyla mueşguldur. Jin Bei, çekiciliğini nişanlısı ve menajeri üzerinde sevimli ve sevimli bir şekilde kullanma konusunda ustadır.

Wu Di onun menajeri ve aynı zamanda iyi bir arkadaşıdır. Jin Bei’ye kıyasla daha olgun ve iş odaklı bir bakış açısına sahip. Gao Zi Tong, sevdiği adam Jin Bei’ye aşık olduğu için Jin Bei’yi kıskanan bir oyuncu arkadaşıdır. Bu adam aynı zamanda bir aktör ve şarkıcı olan Xu Jia Wei.

Dr. Zhou Shi Yun

Dr. Zhou, alanında çok yetenekli genç bir cerrah ve profesördür. Yakışıklı olmakla birlikte soğuk ve içe dönük bir kişiliğe sahiptir. İyi arkadaşı,  Dr. Xiao Yuan Song’dur . 

Dr. Zhou, zengin ve geleneksel bir aileden geliyor. Annesi o küçükken ölmüştür. Bir büyükannesi ve saygı duyduğu ve dinlediği Zhou Zheng Xian adında bir ağabeyi var. Dr. Zhou’nun ayrıca Jia Wei’nin büyük bir hayranı olan küçük bir kız kardeşi Zhou Su Ying vardır.

INTENSE LOVE-2020-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE — Asya Mekanı - Asya Dizileri

Yuan Song ve Wu Di

Yuan Song, Wu Di’ye evlenme teklif etmek ister, ancak hala geçmiş ilişkisinden psikolojik bir yük taşıyor olabileceğinden korkmaktadır. Wu Di, Yuan Song’un endişelerini öğrendiğinde, reddedilme korkusundan dolayı konuşamadığını  bildiği için inisiyatifi ele almaya karar verir. Bu nedenle, ona sadece evlenme teklif bölümünü atlamaları ve bunun yerine doğrudan evlilik kaydına geçmeleri gerektiğini söyler.

Jia Wei ve Su Ying

Jia Wei sonunda, ajansın sözleşmesinin fesih ücretlerini ödemesine yardımcı olan çevrimiçi oyun ortağının Su Ying olduğunu fark eder. Jia Wei, Jin Bei’ye olan hislerini tamamen atlattıktan sonra, Su Ying’in asistanı olarak ona bakma şeklini takdir etmeye ve özlemeye başlar. Sonunda Jia Wei’nin kendisini ona bağlamak için 50 yıllık bir sözleşme vermesiyle birlikte bir araya gelirler.

Zi Tong

Zi Tong, yaptığı hatayı anlar ve Jin Bei’nin cesaretlendirmesiyle geçmişi geride bırakır. Artık ilerlemek için gizli taktikler kullanmaya razı değil. Zi Tong ayrıca eğitim almak için yurtdışına gitmeyi seçer ve buna göre Jia Wei’yi bilgilendirir. Sonunda gerçek sevginin her iki partneri de mutlu etmekle ilgili olduğunu ve tek taraflı bir ilişki olmaması gerektiğini öğrenir.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final
YORUMLAR

 1. Akif dedi ki:

  Merhabalar bu diziyi tekrar izlemek istedim de 1.bolumden sonrası yok, rica etsem bu soruna bir el atabilir misiniz. teşekkürler

  1. MadBean dedi ki:

   Merhaba, dizi sayfasında bir sorun olduğu için bölümler oradan aılmıyor. Şu an onunla ilgileniyoruz. Şimdilik arama kısmına İntense love olarak yazıp aratırsanız bütün bölümlere oradan ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda sorunu çözeceğiz.

 2. xee dedi ki:

  bu sıtede izlediğim ilk çin dizisi yarım kalmıştı yeniden başlayayım bu sefer biter umuduyla konu güzel aslında niye yarım bırakmışım ki.????

 3. yakser dedi ki:

  gerçekten güzelbir dizi.emeğinize saglık.sitenizde tek kelime ile harika.yolunuz hep acık olsun teşekkürler.