Intense Love 24.Bölüm Final

Intense Love 24.Bölüm Final

 

Dizi adı: Intense Love (2020)

Ülke:China

Bölüm:24

Süre: 45 dakka.

Çevirmen : lazyAries

Intense Love 24.Bölüm Final izleme Linkleri Aşağıdadır…

Aileleri tarafından ayarlanan evliliklerini kabul etmeyen, ama aşık olmalarının kaderilerinde olduğunun farkında bile olmayan, dahi bir doktor ve güzel bir oyuncu.

Aktris Su Jin Bei, göklere meydan okuyacak güzellikte bir kadındır. Yükselen popülaritesi sayesinde, bütün dikkatler üzerindedir. Ama, şöhretin karanlık yüzü, tartışmalarıda beraberinde getirecektir. Birileriyle flört etme konusunda çok iyi olmasına rağmen, ilişkilerinde hiçbir zaman bir sonraki aşamaya geçememiş, hep yalnız kalmıştır.

Zhou Shi Yun zeki, yakışıklı ve zengin bir doktordur. Kontrolün elinde olmasını seven, ama herşeyi de umursamayan, mükemmeliyetçi bir karaktere sahiptir. Kadınlar etrafında pervane olsalar bile, gözünü dahi kırpmaz. Kadınına aşık olan kontrolcü Ceo ve aşkta daha girişken olan güzel aktris.
KEYİFLİ SEYİRLER……..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. xee dedi ki:

  neden yarım bırakmışım ki çok güzel diziydi insanı yormayan tatlı tatlı ilerleyen … egoların tavan yapmadığı …. karşı taraf ile empati yapabilen güzel dizi bu abini dizileri güzel oluyor adam benim yakışıklı kriterime uymasada izlettiriyor kendini, gülüşü insanı rahatlatıyor….
  kızın arada bebek tonuna geçmesi de napalım idare ettik …İZLENİLEBİLİR

 2. Coldface dedi ki:

  Ellerinize emeğinize sağlık herşey gönlünüze göre olur inşallah böyle diziler izlememize fırsat verdiğiniz için sonsuz teşekkürler 🤲🤗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 3. Nihaoma dedi ki:

  Güzel diziydi keşke yingying’in sondaki bölümleri daha fazla olsaydı. Ellerine sağlık 💜

 4. Adve dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler ayrıca çevirmen notları için de. Her zamanki gibi bir diziyi daha sorunsuz bir şekilde izleyebildim, başarılarınızın devamını dilerim 🙂

 5. Olimpuzzle dedi ki:

  GÜZEL ÇEVİRİLERİNİZ VE SAMİMİ (Ç.N.) İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. GERÇEKTEN MEMNUM OLDUĞUM BİR WEB SİTESİSİNİZ. nE YAZIK Kİ ÇİN DİZİLERİNİ DÜZGÜN ÇEVİRİLERİNİ BULMAK RUH EŞİNİ BULMAKTAN DAHA ZOR VE KARMAŞIK OLDUĞU BU ZAMANDA SİTENİZE RASTLADIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM. UMARIM ÇEVİRİLERİNİZ KATLANARAK ARTAR. tEK EKSİĞİNİZ DİZİ SAYISI ODA YAVAŞ YAVAŞ ÇEVİRMENLER GELDİKÇE OLABİLECEK BİR DURUM. YİNEDE ÇOK İYİSİNİZ BÖYLE DEVAM.