I’ve Fallen For You (2020)

I’ve Fallen For You

 • Diğer isimleri :Wait, Young master / Shao nian qie man xing
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Tür: Macera, Arkadaşlık, Romantik Komedi, Suç
 • Yayın Tarihi : 14 Şubat  2020
 • Çeviri: Japon_İncisi

Tian San Qi, Taohua City’de  Yi köyünde büyür. Doğuştan meraklı olan doğası nedeniyle, o bir adli tabip olur. Küçük bir çocukken Xiao Ge-Ge ile tanışır ve birbirlerine ileride evleneceklerine dair söz verirler. Ancak Xiao Ge-Ge gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve bir daha geri gelmez. Tian San Qi, ona verilen bu söz nedeniyle, gerçek aşkı bulmak için yolculuğuna çıkar. Yolculuğunda farklı insanlarla tanışır ve arkadaşlık kurar, yıllar önce kaybettiği arkadaşının olayıyla alakalı bir kaç suç vakasıyla karşılaşır. Yeni edindiği arkadaşlarıyla birlikte bu gizemli vakaları çözmeye başlar…

d645025d97f3cd1d5950d829837a4a82

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Tian San Qi daha sonra her ikisinde,  Xiao Ge-ge olduğundan şüphelendiği Zhao Cuo ve Bai Yi Fei ile karşılaşır. Ancak herhangi bir kanıt olmadan hangisinin o olduğundan emin olamaz. Daha sonra, Zhao Cuo’nun da kendisininkine benzer bir genç bir kızla tanışma hikayesi olduğunu duyunca, bu kişinin Zhao Cuo olduğunu düşünür.

Ancak Tian San Qi’nin umutları, Taoyuan Şehrinin Genç Lordu He Zhen ile evlenmeye zorlandığında kaybolur. Kaderine boyun eğmek istemeyen genç kadın başka bir kimlikle, He Jin Xin’i olarak kaçar  ve sonunda Zhao Cuo ile evlenir. O andan itibaren, Zhao Cuo’nun gerçekten onun Xiao Ge-ge’ sı olup olmadığını öğrenmeye çalışır….

96aee787ebe4d6a5ee0d647ee4ff1dcc

Karakter listesi

pOl0sYn

Tian San Qi (Yu Shu Xin)

Ailesi cenaze işleriyle uğraşmaktadır ve kendisi otopsilerde yeteneklidir. Neşeli bir kişiliğe sahip, ancak zeki ve davaları çözmede iyidir. Taiyuan Şehrinin Genç Lordu ile evlenmeye zorlanır, ancak kaçar ve Zhao Cuo ile evlenir.

Vya7UMd

Zhao Cuo (Liu Yi Chang)

Güney Şehri Sulh Hakimi, Liu Yu Chang’ın oğlu. Zorba ve inatçı bir adamdır. Başlangıçta Tian San Qi’den hoşlanmaz, ancak hızla ona ısınır ve karısı olduğunda ona aşık olur.

J3E7yYy

Bai Yi Fei (Jack Lok)

Kuzey Şehri Sulh Hakimi, Luo Ming Jie’nin oğlu. Zhao Cuo ile beraber büyüdüler. Arkadaşının aksine, Bai Yi Fei yumuşak dilli ve saftır. Tatlı ve şefkatli bir adamdır. Başlangıçta Tian San Qi’ye aşık olur ama daha sonra birbirleriyle olan benzerliklerinden dolayı He Ruo Yao’ya aşık olur.

oREgP6t

He Ruo Yao (Anna Hollen)

Taoyuan Şehri Lordu, Chen Hao Lan’nın kızı. Zeki ve güçlü, dövüş sanatlarında ustadır. Tian San Qi ile yakın arkadaş olur ve Bai Yi Fei’ye aşık olur.

Genel Düşünceler

Tarihi Çin’de, bir başka romantik komedi… Şahsen bu dizideki komedinin farklı bir komik olduğunu hissettim. Her saniye kendimi gülerken buldum ve dramanın heyecanını çok sevdim. Kadın başrol için kayıtsız olsam da, diğer tüm karakterleri gerçekten sevdim. En sevdiğim karakterler aslında  Bai Yi Fei ve He Ruo Yao. İkisi birlikte sevimli ve sempatiktiler ve her ekranda göründüklerinde içim onlara daha da bir ısındı.

KI53fcb

boAc07u

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final
YORUMLAR

 1. Havva dedi ki:

  Kolay gelsin çeviri I have fallen for you diZisini iZleyemedim bir türlü nasıl yardımcı olabilirsniz acaba

  1. Fkenan79 dedi ki:

   problem tam olarak nedır yazabılırmısınız gereken yardımı yapalım

   1. Havva dedi ki:

    Mailru partı yenilesem de sürekli Error veriyor