Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu 1.Bölüm

Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu 1.Bölüm

   • Dizi Adı: Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu
   • Ülke: Çin
   • Bölüm Sayısı: 10
   • Tür: Romantik, Dram
   • Yayın Günleri:   Dizimiz Günceldir Haftada bir Bölüm olarak ülkesinde Yayınlanmaktadır..
   • Çevirmen: FKeNaN79
   • Süre: 30 dk
  DİZİ ANA SAYFA

 

Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu Konusu:

Meika, Sanjou İmparatorluğu adında devasa bir mülkün varisidir. liseyi bitiridiğinde ailesinin ondan yapmasını istdiği görücü usulü evlilik fikrine karşıdır. Tek istediği kendisinin seçip seveceği adamla aşk yaşamaktadır. Kou Fujimiya, Sanjo Group’un başkanı Seijuro tarafından 10 yıl önce kızı Meika Sanjo’ya koruma olarak hizmet etmesi için görevlendirilen korumasıdır. Meika bu görücü usulu evlilikten kurtulabilmek için, Kou’ya, her ikisinin de başkalarıyla ilişki yaşamasının sorun olmayacağı bir sahte evlilik teklifinde bulunur… 18 Yaşındaki bu kızımızın bu evcilik oyunu nasıl sonuçlanacak korumasının hiç bilmediği yönleri onu bir hayli şaşırtsada kaderine boyun eğmemek adına seçtiği bu yolda yaşayacağı hayal kırıklıkları ve mutluluklar onu ne kadar olgunlaştırabilecek..

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Koremdizilerim dedi ki:

  Ayy diziye bayıldım arayıpta bulamadım dizi migrenim tavan yapmıştı basit ama heyacanlı dizi arıyordum çok hızlı ilerliyor ol0aylar süper bölüm süresi az olunca daha keyifli hale getiriyor.

 2. Zülfiye dedi ki:

  Çeviri için çok ama çok teşekkürler
  Adminim ❤️
  Başta biraz basit gibi geldi ama sona doğru baya değişik güzel oldu.

 3. busra dedi ki:

  Merhaba 2.bölüm ne zaman gelecek

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizinin kendi ülkesinde her pazar gunu yayınlanmaktadır 2 blm kendi ülkesinde bugün yayınlandı kaynak 3 ila 4 gun içinde gelebilir n kısa zamandada cevırıp yayınlaıyoruz

  2. MadBean dedi ki:

   Dizi kaynağı gelir gelmez çevrilip verilecektir.