Just Spoil You 13.Bölüm

Just Spoil You 13.Bölüm

  • Dizi Adı: Just Spoil You
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 30
  • Tür: Romantik, Aile
  • Yayın Günleri: 
  • Çevirmen: FKenan79
  • Süre:
  • Oyuncular: Wang Hao Xuan, Song Mei Na
  • DİZİ ANA SAYFA

Just Spoil You Türkçe Altyazılı İzle Asyalog.com

Just Spoil You Konusu:

Genç ve güzel manhua sanatçısı Zhong Ling, oğlu Kele’nin doğuştan gelen şeker hastalığını tedavi etmek için,  Han Donglai’den ayrıldığı için altı yıl önce terk ettiği şehre geri döner. Kele beklenmedik bir şekilde kaybolduğunda, annesinin askiz  defterinde sürekli gördüğü  çizime benzeyen Han Donglai ile karşılaşır. Onu babası sanan Kele, Han Donglai’nin ofisine götürülür, bu da onların yeniden bir araya gelmesine ve çalkantılı bir aşk-nefret ilişkisinin başlamasına yol açar.

İkilinin iç içe geçmiş kaderleri, Kele’nin kökeni ve sağlık durumuyla yüzleştikçe bir kez daha ortaya çıkar. Diğer bir yandan Zhong Ling’in 6 yıl önce sığındığı  Chu Mo’yu popüler bir süper star haline gelmiştir  ve Zhong Ling tarafından çizilen Manga’nın filme alınması için uğraşmaktadır. Han Donglai’nin yatırımıyla   filme uyarlanacaktır Erkek başkarakter Chu Mo’nun olması  aralarında ki yakınlık Donlai’nin kalbinde intikam ateşini daha da alevlendirir.. Öte yandan, Zhong Ling’in dönüşü, Han Donglai’yi her zaman derinden sevmiş olan Lin Xiaxi’yi deliliğe sürükler ve tekrarlanan gizli intikam eylemleriyle sonuçlanır. Kele’nin biyolojik babası kim? Eski aşıkların ilişkisinde yeniden bir araya gelme şansı olacak mı?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK,MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.