King The Land 10.Bölüm

King The Land 10.Bölüm

  • Dizi Adı: King The Land
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, Komedi
  • Süre: 1 saat 20 dk
  • Oyuncular:  Lee Jun Ho, Im Yoon Ah
DİZİ ANA SAYFA

King The Land Kore dizisi izle | Asyalog.com

King The Land Konusu:

Lüks bir otel holdingi olan The King Grup’un varisi Goo Won, bir miras çekişmesinin içine atılmıştır. Parlak zekası, doğuştan gelen zarafeti ve büyüleyici cazibesiyle her şeye sahiptir ancak flört ederken sağduyudan yoksundur ve sahte gülümsemelere asla tahammül edemez.

Cheon Sa Rang, insanların karşı koyamadığı bir gülümsemeye sahip bir otel çalışanıdır. Çocukken en mutlu zamanlarından bazılarını geçirdiği King Hotel’de işe girdiği için çok heyecanlıdır. Ancak artık o tatlı anıları bir kenara bırakmalı ve iş yerinde sık sık karşılaşacağı önyargılar ve yanlış anlamalarla yüzleşmek için hızla olgunlaşmalıdır.

Miras için çetin bir savaş içerisinde olan duygu yoksunu Goo Won, etrafına ışıltılı gülücükler saçan Cheon Sa Rang ile karşılaştığında, ilk başta onun içten gülümsemesinden rahatsız olacak ancak zaman geçtikçe kendisini ona doğru çekilirken bulacaktır.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.