King The Land (2023)

King The Land (2023)

 • Dizi Adı: King The Land
 • Ülke: Güney Kore
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Tür: Romantik, Komedi
 • Süre: 1 saat 20 dk
 • Oyuncular:  Lee Jun Ho, Im Yoon Ah

King The Land Kore dizisi izle | Asyalog.com

King The Land Konusu:

Lüks bir otel holdingi olan The King Grup’un varisi Goo Won, bir miras çekişmesinin içine atılmıştır. Parlak zekası, doğuştan gelen zarafeti ve büyüleyici cazibesiyle her şeye sahiptir ancak flört ederken sağduyudan yoksundur ve sahte gülümsemelere asla tahammül edemez.

Cheon Sa Rang, insanların karşı koyamadığı bir gülümsemeye sahip bir otel çalışanıdır. Çocukken en mutlu zamanlarından bazılarını geçirdiği King Hotel’de işe girdiği için çok heyecanlıdır. Ancak artık o tatlı anıları bir kenara bırakmalı ve iş yerinde sık sık karşılaşacağı önyargılar ve yanlış anlamalarla yüzleşmek için hızla olgunlaşmalıdır.

Miras için çetin bir savaş içerisinde olan duygu yoksunu Goo Won, etrafına ışıltılı gülücükler saçan Cheon Sa Rang ile karşılaştığında, ilk başta onun içten gülümsemesinden rahatsız olacak ancak zaman geçtikçe kendisini ona doğru çekilirken bulacaktır.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm Final
YORUMLAR

 1. Fairytale dedi ki:

  Kore dizileri yerine endonezya dizileri malezya dizileri ağırlıklı olsa keşke kore dizileri bi çok sitede aynı diziler veriliyor zaten kesinlikle yargılamak için değil sadece fikrimi yazmak istedim

  1. MadBean dedi ki:

   Yapılan isteklere göre kore dizisi alınmıştır.

  2. Fkenan79 dedi ki:

   Çin dizisi ve tayland dizisi olarak başladığımız bu serüvende bizde kore dizisi almak istemiyorduk, bizden o kadar çok isteniyordu ki her seferinde bunu duymamazlıktan geldik ama şöyle bir baktık kore dizisi diye başlayan siteler çin dizisi alıyor tayland dizisi alıyor bu dizilerde bizden bu kadar isteniyorsa neden yapmayalım diyerek başladık.. Beklediğimizden çok ilgi gördü.. Umarım anlayış gösterirsiniz. teşekkürler.