Kissed By The Rain 8.Bölüm

Kissed By The Rain 8.Bölüm

   • Dizi Adı: Kissed By The Rain
   • Ülke: Tayland
   • Tür: Romantik, Dram
   • Çevirmen:  Channary, Morrigan, FKeNaN
   • Süre: 1 Saat 6 dk
   • Oyuncular: Mario Maurer, Taew Natapohn Tameeruks
DİZİ ANA SAYFA

Kissed By The Rain izle Tayland dizisi | Asyalog.com

Kissed By The Rain Konusu:

Plaifon kadınlar ve çocuklar için sosyal hizmet görevlisi olarak çalışmaktadır. Mawin adında bir çocukla tanışır. Mawin ve annesi istismarcı bir babadan kaçıp Plaifon’un çalıştığı vakfa sığınmayı amaçlarlar. Annesi aniden ölünce Mawin’in dünyası paramparça olur ve hayatındaki tek destek Plaifon kalır. Plaifon, aşkın bir insana her şeyi verip alabileceğini ve ardında büyük pişmanlık bırakabileceğini biliyordur. İstemediği bir hatadan kaçmak için Mawin’den ayrılmaya karar verir. Bu ikilinin yolları tekrar kesişip geçmişi arkalarında bırakabilecekler midir?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Sevda ÖZEL dedi ki:

  9. bölüm neden gelmiyor, 2 gün sonra 11 bölüm yayına girecek. Bazı diziler de hemen çeviri olurken bazıları olduğu yerde kalıyor veya çok geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Bu da mı yarım kaldı merak ettim canım benim. Bu arada emeğinize sağlık.

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Kaynağı gelen dizi hemen yayınlanıyor ama dizinin kaynağı halen gelmedi

   1. Yaren dedi ki:

    Kaynağı geldi mi acaba ?

    1. Fkenan79 dedi ki:

     Beklıyoruz gelınce hemen cevırıp yayınlayacağız

   2. Sevda ÖZEL dedi ki:

    Teşekkür ederim bilgilendirme için ve emeğinize, kaleminize sağlık canım.