Lesson in Love (2022)

Lesson in Love (2022)

  • Dizi Adı: Lesson in Love
  • Ülke: Tayvan
  • Bölüm Sayısı: 12
  • Tür: Gizem, Gerilim, Romantik, Dram, Gençlik
  • Çevirmen: MadBean
  • Süre: 50 Dk
  • Oyuncular: Edward Chen, Tiffany Hsu, Simon Hsueh

Lesson in Love Türkçe Altyazılı izle, Tayvan | Asyalog.com

Lesson in Love Konusu:

Yok artık diyeceğiniz, olayların ters köşe yaptığı, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, bütün kaderlerin iç içe girdiği bir sarmala hazır olun.

Zhang Yi Xiang, yetenekli ve popüler ama biraz asi bir lise son sınıf öğrencisidir. Annesi okulda Okul Aile Birliği Başkanlığını yöneten, hatırı sayılır bir güce sahip ve nüfuzlu bir kadındır. Çabuk öfkelenen ve güçlü bir iradeye sahip özgür bir ruh olan Zhang Yi Xiang, annesinin kontrolü altına girmeyi reddeder ve ona bir başkaldırı ilanı olarak sürekli olarak arkadaşlarına ve öğretmenlerine sorunlar yaratır ve annesinin, sebep olduğu bu karışıklıkların üstünü örtmesine ve hiç olmamışçasına davranılmasını sağlamasına izin verir.

Chen Meng Yun, okula yeni gelen bir öğretmendir. Okulun ilk gününde Zhang Yi Xiang’ın arkadaşlarına uyguladığı zorbalığa şahit olur ve buna karşı sessiz kalamaz. Bir gerçek vardır ki Meng Yun, diğer öğretmenler gibi değildir ve Yi Xiang’a boyun eğmek gibi bir niyeti yoktur. Bunu bir meydan okuma olarak gören Yi Xiang, Meng Yun’u yeni hedefi olarak belirler. Böylelikle Meng Yun, daha ilk günden kendisine bir düşman edinmiş olur. Zhang Yi Xiang’ın yeni hedefi haline gelen Meng Yun, sık sık onun acımasızca sataşmalarıyla ve çıkardığı sorunlarla yüzleşmekle uğraşmaktan kendini biraz bunalmış bulur. Bir gün, müzik odasında mola verip zihnini rahatlatmak için piyano çalarken, Zhang Yi Xiang onunla yüzleşir  ve (Meng Yun’un zaten bir süredir şüphelendiği bir şey olan) ona karşı hisleri olduğunu söyler. O andan itibaren Yi Xiang’ın, Meng Yun’a karşı olan tavırları değişir; onu korumak için çabalamaya, onu sevgisini kazanabilmek için onu memnun edebilecek her türlü şeyi yapmaya niyetlidir. Zaman geçtikçe Meh Yun da Zhang Yi Xiang’dan hoşlanmaya başlar ve ikili bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak sırları ortaya çıkarsa ve okulun geri kalanı, medya ve annesi gerçeği öğrenirse ne olacaktır? Bundan daha öte, hayatlarını alt üst edecek bir sır açığa çıktığında hala eskisi gibi olabilecekler midir?

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12.FİNAL Bölüm
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.