Lipgloss Spy 9.Bölüm

Lipgloss Spy 9.Bölüm

Lipgloss Spy 9.Bölüm

Ülke:Tayland
Bölümler:15
yayınlanma Tarihi:28 Ekim 2022 – 27 Kasım 2022
Süre:2 saat 0 dk.
Edit: Kore Editlerimm

Çevirmen: Spring Day

Lipgloss Spy Konusu;

Güzellik blogcusu Baralee, yanlışlıkla özel bir casus ve eski bir polis olan Teeraphat’a rastlar.Ve haylaz casus takımı Teeraphat, Phadet’in casus arkadaşının öldürüldüğüne dair önemli kanıtlar toplamak için kılık değiştirmek zorunda kalır. Bu ölümün Prakan ile ilgili olduğuna inanıyor. Karanlık bir iş geçmişi olan Prakan’a karşı düzgün bir kılık değiştirmek için Baralee’den göreve katılmasını istemek zorunda kalır. Baralee’nin katılımı Teeraphat’ın çetesinde ne gibi değişiklere yol açacak? Baralee ve Teeraphat arasındaki karşı konulamaz hisler nasıl sonuçlanacak? Bir güzellik blogcusunun nasıl çete üyesi olacağına adım adım şahit olacağız.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın