Love and Destiny 48.Bölüm

16.06.2021
252
Love and Destiny 48.Bölüm

Love and Destiny 48.Bölüm

  • Dizi Adı: Love And Destiny (Aşk ve Kader)
  • Bölüm Sayısı: 60
  • Süre: 45 dk
  • Yıl: 2019
  • Ülke : Çin
  • Çevirmen ; FKeNaN79,MadBean,Yumi Kane

Love and Destiny 48.Bölüm İzleme Linkleri..

Aşk ve Kader, talihsiz aşıklar Savaş Tanrısı Jiu Chen (Chang Chen) ve genç peri Ling Xi (Ni Ni) arasındaki aşk hikayesidir. İblis lordu yenmek için kendini feda eden Jiu Chen, Ling Xi tarafından 50 yıllık uykuya dalmıştır.

Ling Xi, Le Bo adında sarhoş bir tıp adamı olan babası tarafından hapsedildiği şeftali ormanından ayrılmak istemektedir. Günlük maceralarından biri sırasında, birkaç Cennet Muhafızı tarafından Jiu Chen’in 50 yıldır uyuduğu Buz Sarayı’na kadar kovalanır. Ling Xi, Jiu Chen’i onunla yakın temasa geçerek canlandırabilir. Jiu Chen ise, onu iblis ruhu tarafından ele geçirildiğinden şüphelenen Gök Gürültüsü Tanrısından kurtarır.

Ling Xi’nin kısmen iblis olduğundan şüphelenen Jiu Chen, ondan malikanesinde ona hizmet etmesini ister.Malikanede yaşarken, bir ateş anka kuşu ruhu olan Ling Xi, Jiu Chen’i birden fazla kez ‘soğukluğundan’ kurtarır ve yakınlaşırlar.

Ling Xi yüzünden uyandığında kaderleri iç içe geçer ve yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Bununla birlikte, Ling Xi, Şeytan Lordu’nu yeniden uyandıracak kişi olmaya mahkumdur ve Jiu Chen, Cennete olan sadakatiyle, sevgilisi veya dünyayı koruma görevi arasında seçim yapmak zorunda kalır.

LOVE AND DESTINY KEYİFLİ SEYİRLER……..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın