Love and Redemption (2020)

Love and Redemption (2020)

Love and Redemption

 • Dizi: Love and Redemption
 • Ülke: Çin
 • Bölüm:59
 • Orijinal Kanal: Tencent VideoYoukuMango TV
 • Süre: 45 dk.
 • Tür: Romantik, Dram, Fantastik

Love and Redemption Konusu:

Efsaneye göre İblis alemi, Gök Alemi’ne karşı 1000 yıl önce isyan etmişti. Gök Alemi kendi yöntemi ile isyanı bastırmak için binlerce asker göndermiştir. İblis Alemi Mosha yıldızına sahipti, onun gücü Gök Alemindeki bütün tanrılardan daha fazlaydı. İblis Alemi Gök aleminin kapılarına kadar dayanır. Ancak bu savaşta Mosha yıldızı bir anda ortadan kaybolur Savaş Tanrısı birden ortaya çıkıp İblis aleminin tüm savaşçılarını yener.

Mosha Yıldızı’nın ruhunun dört manevi anahtarla mühürlendiği söylenir. Bu dört manevi anahtar dört büyük klan liderine korumaları için verilir. Ayrıca Savaş Tanrısı, Gök aleminin kurallarını çiğnediği için cezalandırılır ve yeryüzüne sürgün edilir. Savaş Tanrısı insan formunda altı duygudan yoksun bir kız olarak dünyaya gelir. Chu Xuan Ji bundan ötürü hiçbir yeteneğini geliştiremez ve yolu esrarengiz bir adam olan Yu Si Feng ile kesişir.

Love and Redemption izle, Bütün Bölümler - Asyalog.com

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Shao Yang klanının lideri tarafından düzenlenen, genç çıraklar için sihir ve dövüş sanatları turnuvası bir olay nedeniyle Chu Xuan Ji ve Yu Si Feng’in ilişkisini başlatır. Xuan Ji, altı duyusundan yoksun, masum ve sevgi dolu bir kızdır. Shi Feng, turnuvada yarışmaya gelen Lize’nin baş öğrencisidir. Si Feng ve Xuan Ji aralarında yaşanan birçok sorun ve çatışmaya rağmen çok güzel bir arkadaşlık kurarlar.

Shi Feng ve Xuan Ji birlikte geçmiş yaşamlarının anılarını keşfeder, kendilerini ve alemlerini içeren sırları ve komploları ortaya çıkarırlar. Böylece Si Feng ve Xuan Ji’nin ilişkisini büyük ölçüde etkileyen üç diyarın (Gök Alemi, Şeytanlar Alemi, Ölümlüler Alemi) dengesi değişmeye başlar.

İkili bundan önce 9 yaşamda daha birbirleriyle karşılaşmış fakat bu karşılaşmalarında hikayeleri her daim mutsuz bitmiştir. Bu son yaşamda kaderleri değişecek ve hikayeleri mutlu sonla bitecek mi hep beraber göreceğiz. Bakalım, geçmiş yaşamlarıyla yüzleşecek ve kendilerine yeni bir rota belirleyecekler mi?

Love and Redemption türkçe altyazılı izle - Asyalog.com

Karakterler;
Chu Xuanji:

Shaoyang tarikat liderinin ikinci kızıdır. Dünyaya altı duyusundan yoksun bir çocuk olarak dünyaya geldi. Si Feng’in ona olan sevgisi karşısında romantizmin her halini yaşamış ve dünyaya ayak uydurmaya başlamıştır. Birçok konuda bilgisi olmayan ve tembel davranan birisidir. Si Feng ile birlikte olduğu bu son yaşam onun son ve en büyük şansı oldu.

Yu Si Feng:

Lize Sarayı’nin baş öğrencisidir. Mosha yıldızının reenkarnasyonu olarak dünyaya geldi. Akıllı, soğukkanlı, başarılı ve yakışıklı bir adamdır. Xuanji ve Min Yan ile birlikte iblislere karşı mücadele edip insanlara yardım ederken aralarında sağlam bir arkadaşlık ve güçlü bir bağ oluştururlar. Kalbinde sadece Xuanji’ye yer vardır. Dokuz yaşam boyunca sevdiği kadın için yaşamından vazgeçer. Onuncu yaşam onun için de bir şans olacaktır.

Hao Chen:

Xuyuan tepesinin öğrencisidir. O yetenekli bir öğrenci ve sıcakkanlı biridir. Xuanji’nin kendini geliştirmesinde büyük bir rolü vardır. Gerçekte Gök aleminden Ölümlü aleme inen Kral Bailin’dir. Xuanji’nin bu son yaşamında başarılı olması için elimden geleni yapar.

Chu Linglong:

Shaoyang klanın liderinin kızı ve Xuanji’nin ikizidir. Saf ve yardımsever bir kişiliği vardır. Xuanji’ye her zaman yardımcı olur ve onun arkasını toplar. Çocukluk arkadaşı Zhong Min Yan’a aşıktır. Yaşadığı bir olay sonucunda ruhunun yarısını kaybeder. Daha sonra Min Yan onun ruhunun yarısını almayı başarır.

Love and Redemption izle - Asyalog.com

Love and Redemption- Aşk ve Kefaret

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm30. Bölüm31. Bölüm32. Bölüm33. Bölüm34. Bölüm35. Bölüm36. Bölüm37. Bölüm38. Bölüm39. Bölüm40. Bölüm41. Bölüm42. Bölüm43. Bölüm44. Bölüm45. Bölüm46. Bölüm47. Bölüm48. Bölüm49. Bölüm50. Bölüm51. Bölüm52. Bölüm53. Bölüm54. Bölüm55. Bölüm56. Bölüm57. Bölüm58. Bölüm59. Bölüm FİNAL
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Arkadaşlar sonu güzel bitiYor mu? Ağlamak istemiyorum :’)))

 2. Sterina dedi ki:

  Yeni bölüm ne zaman gelecek?

  1. Selma dedi ki:

   (ADMIN TARAFINDAN SILINMISTIR) çin dizisinide cevirirmisiniz lütfen oda çok GÜzel

 3. Verâ dedi ki:

  Yeni bölüm ne zaman gelir acaba? O kadar Çok merak ediyorum KI….

 4. Denglun dedi ki:

  bu diziye haftada 2 bölüm gelme ihtimali var mı acaba…

  1. MadBean dedi ki:

   Aksilik olmadıkça zaten haftada iki bölüm olarak geliyor

   1. Denglun dedi ki:

    Yayın takviminde tek bir günde görünce sadece 1 bölüm geliyor zannetmiştim teşekkür ederiiim

 5. Emine dedi ki:

  Yeni bölüm ne zaman gelir acaba zaman geçtikçe insan hem konuyu unutuyor hem de hevesi kalmıyor ???

 6. koala dedi ki:

  aşırı şaşkınım. en sevdiğim çin dizisini ing bitirip, türkçe bulacağım aklıma gelmezdi ki güncel olarak takip ettiğim dizilerin bile çevirisi var. aa bu dizide varmış aa bu da diyorum sürekli. böyle bir siteyi şans eseri bulmak gerçekten sevindirdi. emeğinize sağlık.

  1. MadBean dedi ki:

   Bu güzel yorumunuz bizi çok mutlu etti 🙂 daha nice güzel dizilere diyelim o zaman