Love At First Night 6.Bölüm

Love At First Night 6.Bölüm 

 • Dizi Adı: Love at First Night, İlk Gecede Aşk
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı:20
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi (MadBean, Gökyüzü Bisikleri, Channary)
 • Oyuncular: Yaya Urassaya Sperdung, Mark Prin Suparat, Ball Kummun Klomkaew, Pear Pitchapa Phathumchinda

photo 2024 03 25 13 11 19 2

Love At First Night Konusu:

Açık sözlü bir çevre savaşçısı olan jeolog Mueang ve sıkıntılı bir mimar olan Apo karşılaştıkları bir tatilde birbirlerinin isimlerini bile bilmeden bu tatili iki yabancı arkadaş olarak geçirmeye karar verirler. İkili tutkulu bir gece paylaşırlar. Ve bu geceden sonra yolları ayrılır. Apo’ya ilk görüşte aşık olan Mueang, her yerde onu aramaya başlar. Mueang sonunda Apo’yu bulduğunda onun babasının nişanlısı olduğunu öğrenir ve bu da büyük bir “karmaşık” romantizme yol açar.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Ayla dedi ki:

  Gerçekten çok teşekkürler emeğinize sağlık uzun zamandır bu ikilinin tekrar dizilerini izlemeyi dört gözle bekliyordum dramada çok iyiler komedi de baya iyiymişler biraz dram olunca çok daha güzel olmuş senaryo bunu bize sağladığınız için çok teşekkür :))

 2. Nur dedi ki:

  E ama ben muhteşem ikiliyle komedi izleyeceğim diye geldim, bunlar hepten drama bağladılar, olmaz ki böyle.. Ellerinize sağlık bu arada, çeviri çok güzel. Neden hiç yorum yapılmıyor anlamadım, tek izleyen benmişim gibi geliyor.. aslında hiç huyum değildir benim de böyle yorum atmak ama birinin bu teşekkürü etmesi gerekiyordu sizlere. Gerçekten ellerinize emeklerinize sağlık sayın çevirmenler ve site sahipleri, işinizi özenle yaptığınız için de teşekkür ediyorum ayrıca 🙏🏻

  1. MadBean dedi ki:

   Güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Biz de bu konudan çok muzdaribiz. Yorum yapılsa izlendiğini görsek bizler de daha şevke geleceğiz daha hevesle çevireceğiz ama yorum yapıldığını görmeyince üzülüyoruz, izlenilmiyormuş beğenilmemiş gibi hissediyoruz.

   1. Nur dedi ki:

    O kadar haklısınız ki onca emek veriyorsunuz sonuçta ve karşılığında bir teşekkürü fazlasıyla hak ediyorsunuz. Bundan sonra daha fazla yorum yapmaya çalışacağım kendi adıma.. kesinlikle çevirileriniz çok güzel, arada kendi yorumlarınızı katmanız da çok hoş oluyor. Emeklerinizin bir an önce karşılığını alabilmenizi diliyorum..

    1. MadBean dedi ki:

     ♥♥♥♥♥