Love at Second Sight Part 1

Love at Second Sight Part 1

Love at Second Sight Part 1/span>

 • Dizi Adı: Love at Second Sight
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 2
 • Tür: Romantik,Dram
 • ÇevirmenFortuna & Düzenleyen MadbeaN
 • Süre: 1 saat 30 dk.
 • Oyuncular: Chen Xun, Zhu Jia Qian, Wang Jia Yu, Lu Yan
 • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 09 23 saat 20.01.22

Love at Second Sight Konusu:

Bir şirket evliliği olarak evlenmiş olsa da sevgili kocası Qi Junye’ yi çok seven Jiang Shishi, bir gün kocasını başka bir kadın ile bir suite girerken görür. İş hayatını bir kenara atıp kendisini tamamen kocasına adayan Shishi, bu ihanetle yıkılır. Hiç gecikmeden kocasına boşanma davası açar. Ancak Qi Junye şirketi için çok kritik bir dönemde olduğu için 1 aylık bekleme süresinde bu boşanma olayının hiçbir şekilde duyulmamasını ister. Shishi kocasının bu isteğini kabul eder ancak bir şartı vardır. Babasının şaibeli ölümünün arkasındaki kişiyi sessizcearaştırmak için Junye’nin şirketinde işe başlayacaktır. Ve baş şüpheli Junye’dir. Junye’nin evli olduğu bilinse de karısının kim olduğunu kimseler bilmediği için karısının asıl amacından habersiz Junye bu şartı kabul eder. İş evliliği gereği hiçbir romantik duygu beslemeden evlendiği karısıyla aynı şirkette vakit geçirdikçe onun eşsiz cazibesinin ve güzelliğinin farkına varan Junye, karısını geri kazanmak için yeniden karısının peşine düşer ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırıp onu yeniden kendine güvendirmek için elinden geleni yapacaktır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. xee dedi ki:

  2. bölum yazıyor başında ben anlamadım ne oluyor. yanlış mı numaralandırıldı acepppp……………

  1. MadBean dedi ki:

   Hayır 12 şer dklık mini bir dizinin bölümleri birleştirilerek yapıldı. 3 küsür saat uzunluğunda olduğu için 2 parta ayrılarak yayınlandı bütün dizi.

 2. inci dedi ki:

  Tam ağlıyacam yorumu gördüm nxvjagvhvavz

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.