Love Between Fairy and Devil Ekstra 1 ve 2.Bölüm

Love Between Fairy and Devil Ekstra 1 ve 2.Bölüm

Love Between Fairy and Devil Ekstra 1 ve 2.Bölüm

Dram: Peri ve Şeytan Arasındaki Aşk
Ülke:Çin
Bölümler:36
yayınlanma Tarihi:7 Ağu 2022 – 29 Ağu 2022
Süre:45 dk.
İçerik derecelendirme:13+ – 13 yaş ve üstü gençler

Çevirmen: Müge Öznalcı

love between 01

Love Between Fairy and Devil Özet

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

  1. Büşra dedi ki:

    Dizi çok iyi ve kaliteli bayıldım. Oyuncular, müzikler, görsel efektler, mekanlar çok güzel. Bu siteden izlediğim üçüncü dizi bu. Çeviri ve emekleriniz için çok teşekkürler.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.