Love is Sweet 1. Bölüm

Love is Sweet 1.Bölüm

 • Dizi Adı: Love is Sweet
 • Türü: Drama, Romantik komedi
 • Ülke: Çin
 • Süre: 45 dakika
 • Çevirmen: MadBean ve Weltschmerz

Love is Sweet 1.Bölüm izleme Linki aşağıdadır

Çocukluk arkadaşları olan Yuan Shuai ve Jiang Jun liseye kadar beraber okudular. Çocukluk yılları Yuan Shua’inin Jiang Jun’a yaptığı küçük zorbalıklarla geçti. Lise yıllarında yaşanılan bir yanlış anlaşılma sonucu Jiang Jun başka bir okula nakil oldu, Yuan Shuai ise çocukluk aşkına açılma fırsatını bulamadı. Yıllarca birbirlerinden ve hislerinden habersiz hayatlarına devam ettiler. Ta ki Jiang Jun, Yuan Shuai’nin müdür olduğu yatırım bankacılığı şirketine analist olarak başvurana kadar… Kader onları bir kez daha karşı karşıya getirdi.
Yarım kalan hikâye nasıl devam edecek? Yuan Shuai’nin yıllardır içinde taşıdığı sevginin gücü Jiang Jun’un yanlış anlaşılmadan kaynaklı nefretini yenebilecek mi yoksa yine farklı yönlere mi savrulacaklar? Pamuk şeker tadındaki bu diziyi çok seveceksiniz. Hepinize iyi seyirler!

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. canan dedi ki:

  Merhaba 33.dakika ses kayması başlıyor lütfen ilgilenirmisiniz teşekkürler

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Okru dan izliyorsnız internet kaynaklı donmalar olduğunda o player otomatik ses kayması yapıyor. Syafayı yenileyip kaldığınız yerden tekrar açın videoyu

 2. Zulfiye dedi ki:

  Izleyenlerde fark etmiştir zaten bu başrol oynayan adam yüz ifadesiyle konuşuyor resmen! Bir aishwarya rai bir de bu luo yun xi bunu başarıyor! En çokta Till dizisinde yüz ifadeleri Ef-Sa-Ne !

 3. Zulfiye dedi ki:

  Önce Ashes Of Love izledim. Soğuk Ejderha Gece Tanrısı olduğu ikinci erkekti, üzüldüm!
  Daha sonra Till The End Of The Moon izledim. Makyaj, kostüm, dekor ve duygular Ef-Sa-Ne biseydi! Resmen insanı duygusal yönden olgunlastiriyor. Ve evli-mutlu-cocuklu göreyim diye buraya geldim. Ne yalan söyleyeyim aradığımı bulamadım. Bu Till deki oyuncular olmasaydı izlemeye katlanamazdim. Ashes ve Till zirvedir!

 4. Vargnatt dedi ki:

  Till The End of the Moon dan gelenler? ????

 5. Zeynep dedi ki:

  Ses kayıyor düzeltilecek yazılmış ama unutuldu galiba yine de emeğinize sağlık

  1. MadBean dedi ki:

   Kaymanın tam dakika ve saniyesini söyleyebilir misiniz? Kontrol edelim.

 6. Nur dedi ki:

  Çeviri yapan herkezin emeğine sağlık ama bu bölümde videoda hata var ses ve görüntü aynı anda gitmiyor videoda sürekli donuyor linke videomoly eklerseniz çok mutlu olurum

  1. MadBean dedi ki:

   En kısa zamanda düzeltilecek

  2. MadBean dedi ki:

   Stream ve vidmoly linkleri eklendi