Love is Sweet 29. Bölüm

Love is Sweet 29.Bölüm

 • Dizi Adı: Love is Sweet
 • Türü: Drama, Romantik komedi
 • Ülke: Çin
 • Süre: 45 dakika
 • Çevirmen: MadBean ve Weltschmerz

Love is Sweet 29.Bölüm izleme Linki aşağıdadır

Çocukluk arkadaşları olan Yuan Shuai ve Jiang Jun liseye kadar beraber okudular. Çocukluk yılları Yuan Shua’inin Jiang Jun’a yaptığı küçük zorbalıklarla geçti. Lise yıllarında yaşanılan bir yanlış anlaşılma sonucu Jiang Jun başka bir okula nakil oldu, Yuan Shuai ise çocukluk aşkına açılma fırsatını bulamadı. Yıllarca birbirlerinden ve hislerinden habersiz hayatlarına devam ettiler. Ta ki Jiang Jun, Yuan Shuai’nin müdür olduğu yatırım bankacılığı şirketine analist olarak başvurana kadar… Kader onları bir kez daha karşı karşıya getirdi.
Yarım kalan hikâye nasıl devam edecek? Yuan Shuai’nin yıllardır içinde taşıdığı sevginin gücü Jiang Jun’un yanlış anlaşılmadan kaynaklı nefretini yenebilecek mi yoksa yine farklı yönlere mi savrulacaklar? Pamuk şeker tadındaki bu diziyi çok seveceksiniz. Hepinize iyi seyirler!

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. seda dedi ki:

  29. bölüm yerine 30. bölüm çıkıyor

  1. MadBean dedi ki:

   Düzeltilmiştir. Bir alternatifte yanlış bölüm varsa diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz. Bazen bazı alternatifler hatalı eklenmiş olabiliyor ancak diğerleri doğru oluyor.

 2. Sesilya dedi ki:

  Çok güzel bölümdü yüreğimin yağları eridi:))))

 3. kepçe ağızlı dedi ki:

  30. bölüm yazıyor video doğru 29. bölüm yazıyı düzeltebilirmisiniz arkadaşlar videoyu kontrol etmeden dırdır etmeye başlamasınlar 😀

  1. MadBean dedi ki:

   uyarı için teşekkürler 😀

   1. Bir garip dost dedi ki:

    Love designer love is sweete benziyor mu konuları aynı mi love is sweete izledim

    1. MadBean dedi ki:

     Birebir aynılar diyemem ama biraz benzerlik var. Güzel dizidir izleyebilirsiniz Love Desinger da. Ama Love is sweet bir tık daha sürükleyici, daha eğlenceli bence Love designer a göre.

     1. Bir garip dedi ki:

      Love and redemption ashes of love benziyor mu. Ashes of love izledim

     2. Fkenan79 dedi ki:

      Evet benzıyor ama ıkısınınde ayrı bır havası ve güzelliği var hani izlersen pişman olmazsın diyeyim..

     3. Bir garip dost dedi ki:

      Way back into love izledim güzeldi.live your life way back into love benziyor mu?way back into love benzemiyorsa izlemeyi düşünüyorum.live your life aşk var mi