Love Me, Love My Voice 4.Bölüm

Love Me, Love My Voice 4.Bölüm

  • Dizi Adı:Love Me, Love My Voice
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 33
  • Süre: 45 dk
  • Yayın Günleri: Dizi günceldir kaynak geldikçe çevrilip yayınlanacaktır.
  • Çeviren: MadBean & GökyüzüBisikleti & htcnws & Lotus (Büşra Erol)
  • Oyuncular: Tan Jian Ci, Zhou Ye, Hou Wen Yuan, Yang Xi Zi
  • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 12 02 saat 12.10.41 5c1e21c3

Love Me, Love My Voice Konusu:

Müzik tutkunu bir üniversite son sınıf öğrencisi olan Gu Sheng, beste yapmak ve güzel müzikler yaratmak için çok çalışmaktadır. İnternette Shengshengman kullanıcı adı ile bilinen tarihi müzik müzisyeni olan Gu Sheng, müziğini dünyayla paylaşıyor ama internette büyük bir takipçi kitlesi yoktur.
Sahne adı Qiang Qing Ci olan dublaj ustası Mo Qing Cheng’ın büyük bir hayranı olan Gu Sheng’in en büyük hayali bir gün bu dublaj ustasıyla çalışabilmektir. Ne var ki Qiang Qing Ci magazine hiç düşmediği için onun kim olduğunu neye benzediğini bilen hiç kimse yoktur. Bir gün şans eseri Gu Sheng’ın arkadaşları ile konuşmak için açtığı sesli sohbet odasına Qiang Qing Ci’de katılır. Ve bu noktadan sonra Gu Sheng’in hayallerinin gerçekleşmesi için büyük bir kapı aralanır. Ancak Qiang Qing Ci’nin bir sırrı vardır. Kolay kolay toplu sohbetlere katılmayan QingCi, Shengshengman ismini duyunca hiç duraksamadan sohbet odasına katılır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.