Love Scenery (2021)

Love Scenery (2021)

Love Scenery 

 • Dizi: Love Scenery / Aşk Manzarası
 • Ülke: Çin
 • Bölüm sayısı: 31
 • Yayın Tarihi: Nisan 8, 2021 – Mayıs 1, 2021
 • Orijinal Kanal: Tencent VideoiQiyiYoukuiQiyi
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: shu_yao

Love Scenery Konusu:

Liang Chen sahnede pırıl pırıl parlayan bir şarkıcıdır. Altın Ağustosböceği Ödül töreninde güzel ödüllere lazık görülür. Ancak ödül törenindeyken hiç hoş olmayan bir haber alır. Liang Chen’in büyük hayranı olan Lu Jing, yakışıklı ve zeki bir üniversite öğrencisidir. Aynı zamanda internet oyunlarında oldukça yeteneklidir de.

Love Scenery Türkçe Altyazılı izle - Asyalog.com

Ödül töreninin gerçekleştiği akşam oynadığı oyunda rekor üstüne rekor kırınca bunu kutlamak için yaptığı canlı yayında hayranı olduğu Liang Chen’in bir şarkısı çalar.

Oyuncular, şarkı ve oyunun birbiriyle çok uyumlu olduğunu düşününce, Liang Chen’in şarkısı iyice popüler hale gelir. Bu gelişmeden sonra oyun şirket Liang Chen ile bir anlaşma yapmak ister ve onun, oyunlarının ekran yüzü olmasını isterler.

Bu teklifi kabul eden Liang Chen’ın yapması gereken bir şey vardır o da bu oyunu oynaması. Ancak Liang Chen’in oyun becerileri bir ilkokul öğrencisinin oyun becerileriyle aynı düzeydedir. Yakın arkadaşı Sun Binyu’den kendisine oyunu öğretmesini ister.

Sun Binyu dizi çekimleri için şehir dışına çıkması gerekince, Liang Chen’e oyunu öğretecek yeni birisini bulması gerekir bu kişi de elbette ki Lu Jing olacaktır, ancak Liang Chen’in bir şartı vardır. Lu Jing onun kim olduğunu bilmeyecek.

Lu Jing, hayranı olduğu idolünün, ekranın diğer tarafında olduğunu bilmeden onunla oyun oynamaya başlar. İç içe geçmiş zaman ve mekanda, çevrimiçi başlayan bir aşk zamanla gerçek bir aşka dönüşür. Yetenekli kadın şarkıcı ile en iyi erkek öğrenci arasında ne olacak?

Love Scenery Çin Dizisi Türkçe Altyazılı izle - Asyalog.com

~ Love Scenery – Aşk Manzarası ~ 

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm30. Bölüm31. Bölüm final
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. Dizi severim dedi ki:

  Merhabalar dizinin ilk böşümünü izlemeye çalışıyorum ama sürekli bir uygulama indirmem gerekiyor indiriyorum da ama yine açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Her hangi bir uygulama ındırmenız gerekmıyor acılan reklamları tıklamayın lütfen bu reklamlar vıdeo sıtelerinin reklamı (Videoyu yüklediğimiz kanalların ) Bizimle bir alakası yok lütfen Vidmoly veya streamda sorun yazıyorsanız okru lınklerını deneyın veya maıl ru iyi seyirler

 2. gaze dedi ki:

  bölümden sonrası neden çalışmıyor acaba?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   sorunun ne olduğunu tam olarak yazabılırmısıniz

 3. soulsubi dedi ki:

  falling into your smile beklerken, başlayalım bakalım bu diziye
  ellerinize sağlık

 4. Nazar dedi ki:

  18 dem sonraki bolumler yokmu?

 5. Diziaski dedi ki:

  Yeni bölümler ne zaman gelicek

 6. xaitomasa dedi ki:

  yeni bölüm nexaman acaba 9.bölüm

 7. xaitomasa dedi ki:

  yeni bölüm nexaman acaba

  1. MadBean dedi ki:

   Yayın takvimimizde mevcut yayın günü 🙂

 8. Coldface dedi ki:

  İzlemeyi çok istediğim diziler den bir tane si ellerinize sağlık ??