Love Unexpected 12.Bölüm

03.06.2021
456
Love Unexpected 12.Bölüm

Love Unexpected 12.Bölüm

  • Dizi: Love Unexpected
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Yıllı: 2021
  • Original Network: Mango TV
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen: ZetinliBalon

Love Unexpected 12.Bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

Üç yıl önce korkunç bir kazada annesini kaybeden Xu Nuo, yaşamış olduğu bu şoku hiç bir zaman tam olarak atlatamamıştır. O günden beri Xu Nuo, çok şiddetli bir duygusal bozukluk yaşadığı için duygularıyla olan tüm bağını kaybetmiştir. Gülmeyi, ağlamayı ve hatta sevmeyi beceremeyen Xu Nuo, empati kurma yeteneğini kaybettiği için diğer insanlarla iletişim kurması çok da mümkün değildir.

İş hayatında gayet başarılı olsa da, kullanmış olduğu acımasız yöntemler onu birkaç hoşnutsuz insanın hedefi haline getirmiştir. Bu yüzden de Xu Nuo’nun bir korumaya ihtiyacı vardır.

Xu Nuo, Mad Tiger Stadyumu’nun ve Mad Tiger MMA (karma dövüş sanatları) takımının sahibi olan Hu Go Media’yı devralır. Amacı ise stadyumu yıkıp yerine bir alışveriş merkezi inşa etmek ve dövüş takımı dağıtmak. Si Yi, Mad Tiger takımının koçunun kızıdır ve takımı korumak ister. Bu yüzden, Xu Nuo’ya yaklaşmak ve planlarını öğrenmek için Xu Nuo’nun koruması olmak için başvurur ve kabul edilir.

Si Yi ve Xu Nuo, aslında katıldıkları beyin dalgası psikoterapisinde partnerdir ve ikisinin de bundan haberi yoktur. Terapi sırasında yaşanan bir kaza sonucu her ikisi de birbirlerinin fiziksel acılarını ve duygularını hissetmeye başlar. Ayrıca yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar.
Bakalım bu taş kalpli patron ve onun tam tersi sıcak kanlı korumu arasında neler olacak?
“MYSTREAM” video platformu kapatıldığı için artık Mystream alternatifi olmayacak.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

  1. Ich wohne dedi ki:

    Kız kaçıncı bölümde kaza geçiriyof

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın