Love You Self Evident 1.Bölüm

Love You Self Evident 1.Bölüm

 • Dizi adı: Love You Self Evident, Seni Sevdiğim Aşikar
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 4
 • Süre: 45 dk
 • Dizi Afiş Editörü: @kore.editlerimm(İnstagram)
 • Çevirmen: MadBean
 • Oyuncular: Hu Wen Xuan, Roada Xu

Love You Self Evident Türkçe altyazılı izle | Asyalog.com

Love You Self Evident Konusu:

Yıllar önce, bir iftira sonucu kavınvalidesi tarafından evden kovulan Mo Ningxi, hem evinden hemde ailesinden olur ve zorla yurt dışına gönderilir. Altı yıl sonra, eski kocasının ailesinin elinde olan büyükbabasının mirasını geri almak için iki sevimli bebekle tanınmış bir moda tasarımcısı olarak geri döner.

Li Grup’un yakışıklı ve zengin CEO’su ve Mo Ningxi’nin eski kocası Li Xicheng, altı yıl önce karısını koruyamadığı için çok pişmandır. Karısını hala çok seven Li Xicheng, Mo Ningxi’nin kalbini yeniden kazanmaya niyetlidir. Şans ondan yana olacak mı? Türlü entrikaların ve yanlış anlaşılmaların arasında karısının kalbini yeniden kazanabilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. hakan dedi ki:

  site neden cok ağır bir sayfadan diğerine gecmek için 10 sn bekliyoruz cok sinir bozucu bir durum buna bir çözümünüz yokmu

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Siteden anlık bazen yavaşlama oluyor buda yoğunluktan dolayı olabilir…