Men in Love 35.Bölüm

Men in Love 35.Bölüm

  • Dizi Adı: Men in Love
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 40
  • Tür: Romantik, Komedi , Hayat 
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular:  Hu Yi Tian, Liang Jie, Dai Xu, Sun Jia Ling, Liu Chang, Li Dian Zun, Zhang Yao
DİZİ ANA SAYFA

Men in Love Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

 

Men in Love Konusu:

30’larına gelmiş, liseden beri bir arada olan 4 delikanlının aşk ve arkadaşlık hikayelerine misafir olacağız.

Şans eseri, disiplinli ve çalışkan dergi genel yayın yönetmeni Ye Han (Hu Yitian), sakar ama sevimli beden eğitimi öğretmeni Li Xiaoxiao’nın (Liang Jie) birbiri ardına yaşadığı utanç verici krizleri çözmesine yardımcı olur. Ancak geçmiş deneyimleri nedeniyle onunla ilişkilerini romantizme taşımakta zorlanır. Tutkulu ve açık sözlü dergi yayıncısı Xu Jiacheng (Dai Xu) eski top model Tong Yiwen (Sun Jialing) ile tanışır ve ikisi sürekli olarak aşk ve kariyer arayışlarında bir denge kurmaya çalışır. Jiacheng ve Tong Yiwen’in, Xiaoxiao’nun arkadaşı olmaları ve Xiaoxio’nun Jiacheng’e olan aşkı nedeniyle dörtlü arasındaki ilişkiler karmaşıklaşır ve birçok teste tabi tutulur.

Dönüm noktalarında Ye Han, Xiaoxiao’nun aşkını ve kırılganlığını kucaklar ve Xiaoxiao, Ye Han’ın romantik ilişkilerle ilgili duygusal travmasının tamamen üstesinden gelmesine yardımcı olur. Jiacheng ve Yiwen de zorlukların üstesinden geldikten sonra nihayet bir araya gelirler. Aynı şekilde, diğer arkadaşları da hayatın zorluklarını yaşıyordur. Sakin ve gerçekçi avukat Xu Yan (Liu Chang) mükemmel mesleki yeteneklere sahiptir, ancak genç ve enerjik Xu Jialin (Wu Qianying) ile olan ilişkisiyle yüzleşmeye asla cesaret edemez. Romantik kafe sahibi Lu Zheng (Li Dianzun) ve karısı Guo Shengyun (Zhang Yao) uzun yıllardır evlidir, ancak görünüşte güzel olan evliliklerinde bilinmeyen sıkıntılar vardır. Kariyerlerinde ve ilişkilerinde çeşitli zorluklar yaşadıktan ve birçok kez ayrılıp yeniden bir araya geldikten sonra, nihayetinde kendi mutluluklarını kazanırlar ve birbirleriyle olan bağlarını derinleştirirler.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.