Mia Jum Pen (2021) 5. Bölüm

Dizi Adı: Mia Jum Pen (2021)
Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 15
Süre: 90 dakika
Çevirmen: FKeNaN79

Mia Jum Pen (2021) 5. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Konusu:

Tawan, İnternet aracılığıyla bir çok işte çalışmaktadır, geçimini sağlama için yapabileceği bütün işleri yapmaktadır. Bazen bir hizmetçi, bazen bir tanıtım hostesi, bazen bir turizm rehberi… Zorlu hayatını bu şekilde idame ettirmektedir. Taki annesi hastalanıp, yemek ve yaşamak için paraya ihtiyaç duyana kadar. Devamlı olarak hizmetçi olarak çalıştığı evin sahibi, Yuanjai ve Yhod kızları  Yadfah’ı, arkadaşları Trong’un oğlu ile evlendireceklerine dair birbirlerine söz vermişlerdir.
Yadfah, bu evliliği bir ilişkisi olduğu için ve damadın  köylü ve fakir bir adam olduğunu düşündüğü için istememektedir. Bu arada evin hizmetçisi Tawan bir yanlış anlaşılma sonucu Yadfah’ın evlenmesi gereken adama, kendisinin Yadfah olduğunu söyler.
Annesinin ansızın hastalanmasıyla Tawan para karşılığı gönüllü olarak bu evliliği kabul eder. Hesap etmediği şey, aşkın asla oyun olmadığıdır. Tomorn’la evlenen Tawan artık Tomorh’nun arkadaşı Sophit’in, kız kardeşinin ve hemşiresinin tek hedefidir.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

Post Your Thoughts

One Response

* Yeni İNSTAGRAM hesabımız İçin Tıklayın..
* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın