Miss Mystery 7-8.Bölüm

Miss Mystery 7-8.Bölüm

  • Dizi Ası: Miss Mystery / Bayan Gizem
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Yayın Günler: Dizi Günceldir Bölümler Geldikçe Çevrilip Yayınlanacaktır
  • Çeviren: MadBean
  • Süre: 15 dk.
  • Oyuncular: Chen Shu Jun, Leo Yang

Miss Mystery (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Miss Mystery Konusu:

18 yıl önce genç ve masum Xue Tong ailesinin vahşice katledilmesine tanık olur. O zamandan beri sessizce ve sabırla gizlemiş, ailesinin intikamını almak için planını uygulamaya koyacağı günü beklemiştir. onunda beklediği gün gelir ve Xue Tong zengin bir iş adamının kızı olan Bayan Lin Bao’er olarak memleketine geri döner. Artık bir yetişkin olan Lin Bao Er zeki, kurnaz, iyi silah kullanan, iyi dövüşebilen ve insan doğasının derinliklerini anlama konusunda oldukça yetenekli bir kadındır.

Çekici ve söz dinlemez Genç Efendi Zhu Guanwen ile olan oldukça abes karşılaşmalarından sonra, ikisi de kendi çıkarları için sevgiliymiş gibi davranmaya karar verirler. Kadın avcısı söz dinlemez Genç Efendi, Xue Tong’un cazibesine tutulmuştur, Xue Tong’da bu yaramaz adamın cazibesine kapılır, birbirlerine karşı bir şeyler hissetmekten kendilerini alamazlar. Ama aşkları onların en büyük gücü mü yoksa çöküşleri mi olacaktır?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

  1. xee dedi ki:

    ne güzelde seviyor oğlumuz….. ah sonunuz hayrola…..