Mon Rak Asoon 22.Bölüm

Mon Rak Asoon 22.Bölüm

 • Dizi Adı: Mon Rak Asoon
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 27
 • Tür: Romantik,Dram
 • Çevirmen: Betül & Gökyüzü Bisikleti
 • Süre: 60 dk
 • Oyuncular: Film Rattapoom Toekongsap, Sandy Chalida Klampan, Bos Puttipong Klamjeenpanuwong , Nan Krittaporn Hanyothin
 • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 12 20 saat 19.04.26 48df6817

Mon Rak Asoon Konusu:

Öğretmen olan Nampeung, okulda kendine kalıcı bir pozisyon sağlayamaz ve birçok sorunla karşı karşıya kalır. Babası da görme yetisini etkileyen bir hastalığa yakalanır. Üstelik babası, Sia Songyod ile anlaşma yaparak mülk için ipotek alır ve zamanında geri ödemeyemez ise ya mülkü işgal edilecek ya da kızı Sia Songyod’un metresi olmak zorunda kalacaktır. Babasının Therd ile çalışan arkadaşı, Therd’in oğlu Naan’a ders vermesini tavsiye eder. Ama Naan agresif bir çocuktur ve ilk başta Nampeung ile anlaşamaz. Bir de Naan’ın babası Therd çok zor bir adamdır. Therd ile karmaşık bir durum içine düşen ve Naan gibi bir çocuğu ders çalışmaya ikna etmek zorunda olan aynı zamanda babasının borcunu ödemek zorunda olan Nampeung bu çıkmazdan nasıl kurtulacak ?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Venüs(zeliha) dedi ki:

  30:0da dayanamadım…ay bu afam cıltırdı ya kafanın içi hamurmu dolu birde yapışık ikiz gibi öğğ getirdiler

 2. MerveSaranghae dedi ki:

  Neden Tay dizilerinde erkek başrol, ikinci kadın karakterin her dediğine inanıyor ve yapıyor?! Üstelik sorgulama da yok. Akıl tutulması yaşıyorlar. Kaç bölüm oldu şu kadın gitmedi finale kadar da gitmeyecek belli.
  Ayrıca kadın başrolde ayrı sorun. Adamla ne yaşıyorlar belli değil. Buna yanaşıyor, Phu’dan kıskanıyor, git gelli davranışları var ve diğer kadınla da sürekli dip dibeler, el kol temasları var, onu dinleyip öyle davranıyor. Bu dengesizlik içinde son sahnede nasıl hala mutlu olabiliyor??? Şu davranışlara umutlanıp mutlu mu oluyor?? Uzatmak için mantığı devre dışı bırakmaya ne gerek var ey senaristler.. Çeviri için teşekkürler.