Mon Rak Asoon 6.Bölüm

Mon Rak Asoon 6.Bölüm

 • Dizi Adı: Mon Rak Asoon
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 27
 • Tür: Romantik,Dram
 • Çevirmen: Betül & Gökyüzü Bisikleti
 • Süre: 60 dk
 • Oyuncular: Film Rattapoom Toekongsap, Sandy Chalida Klampan, Bos Puttipong Klamjeenpanuwong , Nan Krittaporn Hanyothin
 • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 12 20 saat 19.04.26 48df6817

Mon Rak Asoon Konusu:

Öğretmen olan Nampeung, okulda kendine kalıcı bir pozisyon sağlayamaz ve birçok sorunla karşı karşıya kalır. Babası da görme yetisini etkileyen bir hastalığa yakalanır. Üstelik babası, Sia Songyod ile anlaşma yaparak mülk için ipotek alır ve zamanında geri ödemeyemez ise ya mülkü işgal edilecek ya da kızı Sia Songyod’un metresi olmak zorunda kalacaktır. Babasının Therd ile çalışan arkadaşı, Therd’in oğlu Naan’a ders vermesini tavsiye eder. Ama Naan agresif bir çocuktur ve ilk başta Nampeung ile anlaşamaz. Bir de Naan’ın babası Therd çok zor bir adamdır. Therd ile karmaşık bir durum içine düşen ve Naan gibi bir çocuğu ders çalışmaya ikna etmek zorunda olan aynı zamanda babasının borcunu ödemek zorunda olan Nampeung bu çıkmazdan nasıl kurtulacak ?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. MerveSaranghae dedi ki:

  Adamın çocuk yaramazlık yapıyor diye kızması tamam ama aşırıya kaçıyor, üstelik öğretmene de çok yükleniyor. Sadece bu öğretmende değil öncekilerde de problem yaşandı. Bu çocuk her şeyi tek başına mı planlıyor diye düşünen yok. O iki tane ne yaptığı olmayan -hom ve joy mu ne isimleri- gereksiz kişiler, çoğu şeyin arkasında onlar var. Kadın öğretmen gelince çocuğa babana yürüyor gibisinden laf ediyorlar. Çocuk hepten doluyor. Ayrıca bu bir çocuk okul, ders istemeyebilir ama ona uyup istediklerini yapıp hatta daha da abartıp hepten eğitimden uzaklaştırıyorlar bu iki gereksiz. Hayır alıp veremedikleri ne o da belli değil. Umarım başrol uşak çabucak fark eder.
  Çeviri için teşekkürler.

 2. Elif dedi ki:

  Eski bir dizi olduğu için bugün yeni bölüm gelecek mi acaba çeviri için teşekkür ederiz elinize sağlık

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Evet gelecek hafta içi hergun yayınlanmakta dizimiz