Mozachiko 12.Bölüm

Mozachiko 12.Bölüm

    • Dizi Adı: Mozachiko
    • Ülke: Endonezya
    • Bölüm Sayısı:
    • Tür:Romantik,Dram,Gençlik
    • Çevirmen: Setira
    • DİZİ ANA SAYFA

photo 2023 09 28 09 59 08

Mozachiko Konusu:

Moza, annesinin vefatından sonra, onun son sözlerini dinleyerek Yogya’dan Jakarta’ya taşınır. Buradaki yeni okulunda tanıştığı Chiko’dan hoşlanınca onun peşinden ayrılmaz. Onun da kendisinden hoşlanması için elinden geleni yapar. Bir şekilde Chiko’yla 100 günlük bir anlaşma yapmayı başarır. Bu süre zarfında onu kendine aşık etmesi gerekir. Bir yandan da Chiko’nun uzun yıllardır arkadaşı olan ve aslında ondan hoşlanan Nancy var. Nancy, Moza’yı Chiko’nun peşinde dolaşırken görünce sinirlenir ve Moza’yı Chiko’dan uzaklaştırmaya çalışır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Dido dedi ki:

  Sabahtan beri bir ben miyim dizinin yeni bölümü atılmış mıdır diye girip girip çıkan aa aa aa hadi ama yüklensin yeni bölüm ama aaa

 2. çiçek dedi ki:

  niye bu kadar kısa daha 6. bölümdeyiz bari hergün tam bir bölü atın

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Bugun 12 bölüm yayınlandı. Ve kanalın yayınladığı kaynağa göre hazırlandı diziler kaynak yayını bu şekilde..

   1. çiçek dedi ki:

    anlıyorum teşekkür ederim

 3. Dido dedi ki:

  Bi bölüm daha ya diğer dizileri 3-4 bölüm atacağınıza moza yı atsanız keşke