Mr. Queen 6.Bölüm

Mr. Queen 6.Bölüm

  • Dizi Adı: Mr. Queen
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 20
  • Tür: Tarihi, Komedi , Romantik , Fantastik
  • Süre: 1 saat 15 dk
  • Oyuncular: Shin Hye Sun, Kim Jung Hyun,
DİZİ ANA SAYFA

Mr. Queen izle Kore dizisi | Asyalog.com

Mr. Queen Konusu:

Jang Bong Hwan, modern zamanda Kore’nin Mavi Saray’ının başkanlık konutlarında ülkenin en üst düzey politikacılarına yemek pişirmek için yükselmiş bir şeftir. Geçirdiği gizemli bir kaza sonrasında Kore’nin geçmişinin derinliklerindeki bir döneme ışınlanır ve kendisini genç kraliçe Kim So Yong’un bedeninde bulur.

Kraliçe Kim So Yong’un kocası, hükümdar Kral Cheol Jong olsa da, sadece ismen hükümdardır. Merhum Kral Sunjo’nun Kraliçesi Sun Won, Kral Cheol Jong’un iyi doğasından faydalanmış ve onu bir kukla gibi kullanarak krallığı onun adına yönetmektedir. Ve kendisi de iktidarda gözü olan öz kardeşi Kim Jwa Geun’un rekabetiyle karşı karşıyadır.

Kraliçe Kim So Yong, kocasının bazı sırlar sakladığını ve göründüğü kadar nazik ve uysal olmadığını keşfedecek, kocasına düzenlenen komplolordan kurtulmasına yardımcı olacak ve ülke yönetimini tekrar ele almasına yardım edecektir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.