Mutual Redemption Love (2023)

MUTUAL REDEMPTION LOVE (2023)

 • Dizi Adı: Mutual Redemption Love
 • Ülke: Çin
 • FİLM 2 DKLIK KISA BÖLÜMLER BİR ARAYA GETİRİLEREK YAPILMIŞTIR. 
 • Çeviren: MadBean
 • Oyuncular: Li Zhuoyang, Judy Qi, Wang Jia Li

photo 2023 10 21 20 43 06

Mutual Redemption Love Konusu:

Qing Mo Hanedanlığı’nın son dönemlerinde Prenses Nalan Fuyan, ailesinin trajik ölümüne tanık olur ve intikam için düşmanıyla onun cariyesi olarak nişanlanmayı kabul eder. Ancak düşmanın oğlu ile tanıştıktan sonra ona aşık olur. Bir yanda aşık olduğu adam, diğer yanda ailesinin intikamı. Prensesin seçimi ne olacak?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

YORUMLAR

 1. Tuba dedi ki:

  2 dk lık dizi yapmışlar yaaa ilahi Çinliler. Şaka maka konu pek matah olmasa da kız aşırı güzel, delikanlı aşırı yakışıklıydı. Bu ikiliden iyi bir uzun metrajlı çıkar bence. Çeviri için çok teşekkürler canım asyalog ekibi

 2. Demirai dedi ki:

  Emeklerinize çok teşekkürler sonunda bütün haliyle keyifle izledim.

 3. Defne dedi ki:

  Elinize sağlık. Hazırlayıp bize sunduğunuz için çok teşekkürler. Güzel bir diziydi

 4. Demirai dedi ki:

  Bu dizin 15. bölümden sonraki bölümlerini nezaman eklersiniz

  1. Fkenan79 dedi ki:

   dizi haftada 2 blm kendı ulkesınde ctesi pazar yayınlanıyor….

 5. Demirai dedi ki:

  Bölümler bitsin de bizde şöyle rahat rahat izleyelim. Gerçi çeviren arkadaşlardan ,diziyi birleştirerek yayınlayan arkadaşlara teşekkür ederim. ( Aynı kişi yapıyorsa da daha çok teşekkür ederim. Benim gibi dizi manyaklarını mutlu ettiğiniz için ) o yüzden de biran önce tüm bölümlerin bitmesini bekliyorum.

 6. Betul dedi ki:

  Süpersin ????????

 7. Sukuse dedi ki:

  2 dakika mi? Bu çinliler şaka gerçekten

  1. Sedika dedi ki:

   Akıllarını kaçırmış lar

   1. VeronicaPark dedi ki:

    -katılıyorum 8-10dk arasi hadi neyse mini dizi kıvami 2 dkka cekirdek çitlemeye bile yetmiyor 😀