My Boss 34.Bölüm

My Boss 34.Bölüm

  • Dizi Adı: My Boss
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36
  • Tür: Romantik, Komedi, Hukuk
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Chen Xing Xu, Zhang Ruo Nan, 
DİZİ ANA SAYFA

snapedit 1704397416015

My Boss Konusu:

Hayali başarılı bir avukat olmak olan Cheng Yao, üst düzey bir avukatlık firması tarafından işe alınır. Bu nedenle, iş yerine yakın bir eve taşınmaya karar verir. Ancak Cheng Yao’yu bekleyen bir süpriz vardır. Yeni ev arkadaşı ile yıldızları asla barışmaz ve tesadüftir ki bu yeni ev arkadaşı aslında Cheng Yao’nun yeni patronu Qian Heng’dir. Birbirleri hakkındaki nahoş bir ilk izlenime sabip olan bu ikili arasında sağlam bir soğuk savaş olacaktır.

Qian Heng, Cheng Yao’yu kendi ekibine kattıktan sonra canavar eğitimine başlar. Amacı, şirkete torpil yoluyla girdiğini düşündüğü Cheng Yao’yu bezdirip gitmesini sağlamaktır. Cheng Yao düştüğü bu durumu bir türlü anlamlandıramaz ve daha çok çalışmaya karar verir. Eğitimlerin ortasında gösterdiği harika performansı sayesinde Qian Heng’in ona karşı olan izlenimini değiştirir ve yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başlarlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Defne dedi ki:

  Bir yanda kontrol delisi patron, diğer yanda kendini ispatlama derdine düşmüş “küçük kardeş” 🙂 mutlu son bekliyoruzzz

 2. Esra dedi ki:

  Teşekkürler. Oğlumuz kendisini ve şirketini en büyük şirketlerden görse de aslında kızımızın da kendisi ile ilgili bir güven sorunu var. Sürekli saygı görmediğini söylemesi kendisini öyle görmesinden bu karşı tarafın düşüncesi değil gibi. Önce ablası sonra sevgilisini en iyilerden olması hep kendini ispatlama derdine düşürmüş. İkisi de bu davayla kendi eksiklerini fark edip uzlaşacaklar herhalde.

 3. Mutlu Son Seven dedi ki:

  sevdim ^^ yedi bela Hüsnü’yü ^^ bu davayla gördük ki kızımız büyüdü oğluşumuz şaşkın bakalım neler olacak merakla teşekkürlerle …………

 4. xee dedi ki:

  etrafındaki birsürü insanı kariyerlerine değer vermiyor diye hor gören avukat beyciğimiz kız arkadaşına ben sana dikensiz yollar sağlarım diyor……………… olmuyor böyle guzum……………
  derler adama ” bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ”……………..