My Boss 35.Bölüm

My Boss 35.Bölüm

  • Dizi Adı: My Boss
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36
  • Tür: Romantik, Komedi, Hukuk
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Chen Xing Xu, Zhang Ruo Nan, 
DİZİ ANA SAYFA

snapedit 1704397416015

My Boss Konusu:

Hayali başarılı bir avukat olmak olan Cheng Yao, üst düzey bir avukatlık firması tarafından işe alınır. Bu nedenle, iş yerine yakın bir eve taşınmaya karar verir. Ancak Cheng Yao’yu bekleyen bir süpriz vardır. Yeni ev arkadaşı ile yıldızları asla barışmaz ve tesadüftir ki bu yeni ev arkadaşı aslında Cheng Yao’nun yeni patronu Qian Heng’dir. Birbirleri hakkındaki nahoş bir ilk izlenime sabip olan bu ikili arasında sağlam bir soğuk savaş olacaktır.

Qian Heng, Cheng Yao’yu kendi ekibine kattıktan sonra canavar eğitimine başlar. Amacı, şirkete torpil yoluyla girdiğini düşündüğü Cheng Yao’yu bezdirip gitmesini sağlamaktır. Cheng Yao düştüğü bu durumu bir türlü anlamlandıramaz ve daha çok çalışmaya karar verir. Eğitimlerin ortasında gösterdiği harika performansı sayesinde Qian Heng’in ona karşı olan izlenimini değiştirir ve yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başlarlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. xee dedi ki:

  nasıl bir insansın yaaaaaaaa……….. herkesi korkutmuşsun. 😉

  1. Sero dedi ki:

   Çok tatlılar 1 bölüm kaldı çok üzülüyorum çeviri için çok teşekkürler emeğinize sağlık