My Dear Lady 4.Bölüm

My Dear Lady 4.Bölüm

Adı: Kalp Hırsızım | My Dear Lady
Ülke:Çin
Bölümler:16

Çevirmen: SpringDay & MadBean

Türler: Romantik , Dram
Süre:40 dakika DİZİ ANA SAYFA

Konusu:

Kalp Hırsızım | My Dear Lady | 你成功引起我的注意了|

Ling Xunxun, “Bir ömür boyu evet!” dedikten 6 yıl sonra kendisini boşanma davası açmış olarak bulur. Hayatının yıllarını sadece kocasının ve oğlunun refahı için adayan Ling Xunxun yeniden özgür bir kadındır. Bunu kutlamaya karar verir ancak yaşayacağı bir olay, hayatının akışını tamamen değiştirecektir. Yapmış olduğu bir kaza yüzünden, diğer şöföre yüklü bir meblağ tazminat ödemek zorunda kalır. Borç içinde olan Xunxun, bu borcu ödemek ve oğlunun velayetini alabilmek için iş hayatına geri dönmek zorundadır.

processed 6a7813fa c3de 463e b01f 8915f7ae8f35 Wh7GTub9

Ancak bir sorun vardır ki 6 yıl boyunca iş dünyasından uzak kalınca, iş bulmak o kadar da kolay olmayacaktır. Sonunda Cheng Li adında ki genç bir CEO’nun kişisel asistanlığı pozisyonuna alınan Xunxun, sonunda hayatında bir şeylerin yoluna girdiğini düşünür. Ta ki patronunun, çarptığı arabanın sahibi olduğunu öğrenene kadar.
Cheng Li, Xunxun’u bezdirip işi bırakması için türlü zorluklar ve çocukça eziyetler yapar. Ancak her şeye rağmen Xunxun’un işine dört elle sarıldığını görmek, genç patronda beklenmedik bir ilgi uyandırır. Xunxun’un çalışkanlığı ve azmine hayran kalan Cheng Li, çok geçmeden Xunxun’ e aşık olur. Ancak Xunxun, boşanmış bir anne olması ve aralarında ki yaş farkından dolayı ona uygun olmadığını düşünmektedir. Xunxun gerçekten haklı mı yoksa Cheng Li aşkın her şeyin üstesinden gelebileceğini kanıtlayabilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.