My Demon 6.Bölüm

My Demon 6.Bölüm

  • Dizi Adı: My Demon
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Süre: 1 saat 5 dk.
  • Oyuncular: Kim You Jung, Song Kang, Lee Sang Yi
  • Yaş Sınırı: 15 Yaş ve Üzeri için uygundur
  • DİZİ ANA SAYFA

My Demon Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

My Demon Konusu:

Do Do Hee, Future Grubu’nun halefidir. Kimseye güvenmez ve aşk konusunda alaycıdır. Future Grup’un yönetimini alabilmek için bir evlilik yapması gerekmektedir. Do Do Hee, bir kez hayatını kurtaran, insanlarla sadece çıkarları için anlaşma yapan Jung Gu Won adında bir iblisle anlaşma yapar ve onunla sözleşmeli bir evlilik yapar.

Jung Gu Won’un hayatta kalmaya devam edebilmesi için insanlarla tehlikeli ama tatlı anlaşmalar yapması gerekiyordur. Ancak 200 yıl boyunca insanlara tepeden baktıktan sonra insanları sadece bir anlaşmadan ibaret olarak görüyordur ve Do Do Hee’yi kurtarırken gizemli bir şekilde güçlerini kaybeder. Güçleri artık sadece Do Do Hee onun yanındayken ve ona temas ediyorken çalışıyordur. Artık kendi yok oluşunu önlemek için, tüm gücünü ele geçiren Do Do Hee’yi korumak zorundadır. Ancak yitirdiği becerilerinin ve kalbinin anahtarı bu kadında olabilir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.