My Girl (2020)

My Girl (2020)

  • Dizi Adı: My Girl /99 Points girlfriend
  • Ülke: Çin
  • Tür: Romantik, Komedi ve dram
  • Bölüm:24
  • Çevirmen : Nurcan Kaya & Semire Özmen
  • Yayın Tarihi: 17 Haziran 2020-9 Temmuz 2020
  • Orijinal Ağ: Youku

My Girl Konusu:

Çocukken Shen Yi küçük bir kavgaya karışır ve Meng Hui, onu korurken onun tarafından yaralanır ve yüzünde bir iz kalır. Shen Yi korkaklığından dolayı bu sorumluluğu üstlenmez ve kaçar. Men Hui yaşamı boyunca o anın fiziksel yarasıyla yüzünde bir izle yaşamak zorunda kalsa da, en büyük hasarı zihinsel olarak almıştır.

Bu olay yüzünden travma geçiren Meng Hui’de, birden fazla kişilik arasında geçiş yapmasına neden olan çoklu kişilik bozukluğu rahatsızlığı oluşur. Alternatif kişiliğinin ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemeyen Meng Hui, hayatı boyunca iki taraf arasında denge bulmak için her şeyle mücadele etmeye devam eder.

My Girl türkçe altyazılı izle, Asyalog.com

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Genç kız olan Meng Hui, kendi küçük ev yapımı kozmetik ürünlerini oluşturmaya çalışan bir makyaj sanatçısı olarak çalışmaktadır. Kaderin de olması gerektiği gibi, büyük bir kozmetik şirketinin CEO’su Shen Yi ile yolu kesişir ve aniden kendisini kız arkadaşı olarak ilan eder.

My Girl - Asyalog.com

Bu olayın karşısında her ne kadar şaşırsa da Shen Yi, bu imkanı kullanarak oyunu sürdürür. Meng Hui’nin elindeki fondötenin yara izlerini kapattığına şahit olan Shen Yi formülü elde etmek için mecbur sadık erkek arkadaşının rolünü oynamaya devam eder. Ama her ne kadar formül yüzünden oyuna devam etse de ilerleyen zamanlarda Shen Yi kendini Meng Hui’ye karşı bir şeyler hissederken bulur her ne kadar bunu kendine ittiraf edemese de. Ve bir zaman sonra Meng Hui ve Shen Yi yıllar önce birbirlerine açtıkları yaraları öğrendiklerinde ikisi çok büyük sorunlar ve testler bekliyor.

Kısacası Aşkları, en derin yaralarını iyileştiren merhem mi olacak, yoksa bazı yaraların gerçekten kalıcı izler bıraktığını mı anlayacaklar? Gelin hep birlikte bu harika diziyi izleyip görelim ne dersiniz?

 

My Girl Oyuncu Kadrosu - Asyalog.com

Ana Karakterler:

Shen Yi / Zeng Jue (Zhao Yi Qin) :

Tüm zamanların en cimri Başkanı diyebiliriz kendisine kozmetik şirketi var. Her  konuda cimri fakat kozmetik ürüne gelince dünya nın parasını da harcamaktan geri durmaz. Geçmişinde yaptığı bir hata yüzünden yara izlerini kapatan bir fondöten üzerinde çalışıyor ve tek istediği geçmişte yaraladığı kız gibi olanlara yeni bir hayat sunmak.

Nicky Li  /  Meng Hui (Li Jia Qi):

Meng Hui, medyada çok popüler blogcu ve makyaj sanatçısıdır. Bir okul kazası yüzünden yüzünde yara izi kaldı. Bu olay yüzünden travma geçiren Meng Hui’de, birden fazla kişilik arasında geçiş yapmasına neden olan çoklu kişilik bozukluğu rahatsızlığı oluşur. Bu alternatif kişiliklerin ne zaman çıkacağını bilemeyen Men Hui’nin hayali en iyi makyaj sanatçısı olmak.

Sui An (Fan Zhi Xin)  :

Sui An, plastik cerrahidir ya da çirkin kadınları güzelleştiren onları istediği kişi ye dönüştüren bay yakışıklı diyebiliriz. Geçmişinde yaptığı hata yüzünden kendisini Shen Yi’ye borçlu hisseden ve geçmişte yaptığı hata yüzünden plastik cerrahi olan Sui An, her zaman ne alırsa alsın atıştırmalıklar, günlük ihtiyaçlar, takım elbise, ayakkabı ve hatta ev olsun, her zaman çift satın alır.

Ah Tao (Pu Tao) :

Mesleği psikiyatrist. Meng Hui’nin en samimi yakın arkadaşı diyebiliriz. Meng Hui geçmişinden dolayı her zorlukta yanında bulunuyor.

Jiang Jiang (Arthur Su):

Shen Yi’nin assistanı. Shen Yi’nin bütün işlerine koşan yanından ayrılmayan sadık bir asistan diyebiliriz kısacası. Shen Yi için psikiyatristi A Tao ile tanışıp ondan aşk dersleri almaya başlar. Bu sayede ikili birbirine yakınlaşmalarını izleyeceğiz.

Wei Lei (He Mei Xuan):

Plastik cerrahi güzeli desek daha doğru olur. Her yeri estetik olan dış güzelliğe önem veren ve sürekli güzelliğiyle övünür ve insanlara zorbalık etmeye bayılır ta ki Sui An aşık olana kadar.

Xu Xing Yao (Cheng Mu Xuan):

Shen Yi’nin iş ortağı. Güçlü bir kadındır ve iş konusunda çok disiplinlidir, kendisini Shen Yi’nin ruh eşi olarak görüyor ve onu elde etmek için elinden geleni yapıyor. Shen Yi ve Meng Hui’nin ilişkilerini öğrendikten sonra sürekli sorun yaratan bir Xing Yao izleyeceksiniz.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.