My Happy Marriage (2023)

My Happy Marriage (2023)

 • Film Adı: My Happy Marriage, As Long As We Both Shall Live
 • Ülke: Japonya
 • Tür: Romantik, Tarihi, Fantastik, Dram
 • Çevirmen: SpringDay (Asyamax.com)
 • Süre: 1 saat 54 dk
 • Oyuncular: Meguro Ren, Imada Mio, Watanabe Keisuke, 

BU FİLM ASYAMAX.COM ve ASYALOG.COM

ORTAK YAPIMIDIR. 

My Happy Marriage (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

My Happy Marriage Konusu:

Saimori Miyo, sevgisiz ve görücü usulü bir evliliğin talihsiz çocuğudur. Annesi öldükten sonra, babası sevgilisini ve sevgilisinden olan kızı Kaya’yı getirir. O andan itibaren Miyo’nun hayatı, kendi evinde bir hizmetçi statüsüne inmiştir. Daha da kötüsü, Kaya’ya ailenin psişik yetenekleri miras kalırken, Miyo’nun hiçbir yeteneği yoktur, gerçekten de ailenin uğursuz kızıdır.

Yıllarca bir pislik muamelesi gördükten sonra Miyo başını öne eğmeyi, acısını gizlemeyi ve her emre itaat etmeyi öğrenmiştir. Bu yüzden, şimdiye kadar potansiyel eşlerinin hepsini uzaklaştıracak kadar zalim olduğu söylenen askeri bir yüzbaşı olan Kudo Kiyoka ile evlendirilmesine karar verilir. Acımasız yüzbaşının şöhreti ve Miyo’nun uğursuzluğunu düşününce bu pek de beklenmedik bir karar değildir.

Miyo’yu bekleyen gelecek, acı dolu bir çocuklutan acı dolu bir evliliğe… Gerçekten de Miyo’nun düşünüğü gibi midir? Beklentilerinin aksine, yeni kocası aslında oldukça iyi kalpli, ilgili bir adamdır. Yıllarca çektiği acı ve aşağılamadan sonra Miyo’yu gerçekten bekleyen şey mutluluk dolu, sonsuz bir evliliktir!

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

YORUMLAR

 1. Sesilya dedi ki:

  Aslında japon sineması fanı hiç değilimdir ama güzel bir filmdi. Emeğinize sağlık:))

 2. gizem dedi ki:

  flim bir çok duyguyu nasılda verebilmiş harika

 3. eda dedi ki:

  çok güzeldi

  1. MadBean dedi ki:

   ♥♥♥

 4. sade kahve dedi ki:

  Emeklerinize sağlık. Çok güzeldi.

  1. MadBean dedi ki:

   ♥♥♥